HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Další na řadě je Baník

Ve formě hrající Buldoci mají před sebou další překážku, tentokrát v podobě Baníku Sokolov, který okupuje druhou příčku tabulky. O víkendu se v sestavě Řisut po měsíci objevil Jiří Kalla, ten si ale obnovil zranění třísel, bude tedy znovu chybět.

Minulou sezónu Sokolov získal celkem 20 bodů, to letos již dávno překonal a stále se drží na předních příčkách soutěže. V prosinci Baník zvítězil ve třech utkáních z pěti. Nejprve zvítězil na horké půdě Jablonce 7:4, následovala prohra na Kobře 5:7. Svěřenci Michala Jägera si poté spravili reputaci domácí výhrou nad Vrchlabím 3:2, poté však tvrdě narazili v Trutnově, kde padli 0:4 a poprvé v sezóně tak odešli ze zápasu bez vstřelené branky. V posledním kole přišla výhra nad Děčínem až po nájezdech, Sokolov se tedy udržel právě před Medvědy, ti mají o bod méně, ale jeden zápas k dobru.

Západočeši mají hned čtrnáct hráčů, kteří překonali hranici deseti kanadských bodů. Těch má nejvíc Pavel Kuběna (22, 4+18), za ním je veterán David Hruška (20, 13+7) a na bronzové příčce je trojice Martin Trapl (19, 12+7), Matěj Zadražil (19, 5+14) a Vojtěch Šik (19, 5+14)

Poslední utkání Baníku:

HC Baník Sokolov – HC Děčín 4:3 sn. (1:3, 2:0, 0:0 – 0:0)
: 5. Davídek (Čejka, Michálek), 27. Zadražil (Harkabus), 34. Hohl (Zadražil), rozh. náj. Hohl – 1. Volráb (Zajan, Málek), 12. Hříbal (Málek, Hašek), 16. Kaltenböck (Oliverius, Zdvořáček)
HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Rulík, Hohl, Šik ©, Michálek, Přindiš (A), Šafář, Weinhold – Harkabus, D. Hruška, Zadražil, T. Rohan, Čejka, Davídek, Trapl, Šmejc, Strunz, Rezek, Račanský (A), Kašpar, Sus.

Na poslední vzájemné utkání Řisut se Sokolovem chtěly Řisuty určitě rychle zapomenout. Po první třetině sice prohrávaly pouze 0:1, Baníkovci poté zařadili vyšší rychlostní stupeň a Buldokům nasázeli dalších sedm branek.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 8:1 (1:0; 3:1; 4:0)
Branky a nahrávky: 10. Harkabus (Zadražil, Šik), 22. Čejka (Trapl, Šmejc), 25. Kašpar (Račanský), 25. Zadražil (Osmík, Šik), 42. D.Hruška (T.Rohan, Kuběna), 51. T.Rohan (Kuběna, D.Hruška), 53. Harkabus (Zadražil, Šik), 57. Harkabus – 24. Krpata (Patyk)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš (A), Hohl, Šik ©, Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Harkabus, Zadražil, Kuběna, T. Rohan, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Račanský, Strunz, Kašpar (A).
TJ HC Řisuty: Chabr (od 25. min. Ilašenko) – Havelka, Matula, Babický (A), Kužel, Zderadička, Bílek, Petržílka – Krpata, Kos ©, Kalla, Fortelka, Janeček, Kail, Keszi, Patyk, Schildhabel, Hampl.

Utkání začíná ve středu v 18:00, Vy jej můžete sledovat buď na zimním stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák