HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Další na řadě je Baník

Ve formě hrající Buldoci mají před sebou další překážku, tentokrát v podobě Baníku Sokolov, který okupuje druhou příčku tabulky. O víkendu se v sestavě Řisut po měsíci objevil Jiří Kalla, ten si ale obnovil zranění třísel, bude tedy znovu chybět.

Minulou sezónu Sokolov získal celkem 20 bodů, to letos již dávno překonal a stále se drží na předních příčkách soutěže. V prosinci Baník zvítězil ve třech utkáních z pěti. Nejprve zvítězil na horké půdě Jablonce 7:4, následovala prohra na Kobře 5:7. Svěřenci Michala Jägera si poté spravili reputaci domácí výhrou nad Vrchlabím 3:2, poté však tvrdě narazili v Trutnově, kde padli 0:4 a poprvé v sezóně tak odešli ze zápasu bez vstřelené branky. V posledním kole přišla výhra nad Děčínem až po nájezdech, Sokolov se tedy udržel právě před Medvědy, ti mají o bod méně, ale jeden zápas k dobru.

Západočeši mají hned čtrnáct hráčů, kteří překonali hranici deseti kanadských bodů. Těch má nejvíc Pavel Kuběna (22, 4+18), za ním je veterán David Hruška (20, 13+7) a na bronzové příčce je trojice Martin Trapl (19, 12+7), Matěj Zadražil (19, 5+14) a Vojtěch Šik (19, 5+14)

Poslední utkání Baníku:

HC Baník Sokolov – HC Děčín 4:3 sn. (1:3, 2:0, 0:0 – 0:0)
: 5. Davídek (Čejka, Michálek), 27. Zadražil (Harkabus), 34. Hohl (Zadražil), rozh. náj. Hohl – 1. Volráb (Zajan, Málek), 12. Hříbal (Málek, Hašek), 16. Kaltenböck (Oliverius, Zdvořáček)
HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Rulík, Hohl, Šik ©, Michálek, Přindiš (A), Šafář, Weinhold – Harkabus, D. Hruška, Zadražil, T. Rohan, Čejka, Davídek, Trapl, Šmejc, Strunz, Rezek, Račanský (A), Kašpar, Sus.

Na poslední vzájemné utkání Řisut se Sokolovem chtěly Řisuty určitě rychle zapomenout. Po první třetině sice prohrávaly pouze 0:1, Baníkovci poté zařadili vyšší rychlostní stupeň a Buldokům nasázeli dalších sedm branek.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 8:1 (1:0; 3:1; 4:0)
Branky a nahrávky: 10. Harkabus (Zadražil, Šik), 22. Čejka (Trapl, Šmejc), 25. Kašpar (Račanský), 25. Zadražil (Osmík, Šik), 42. D.Hruška (T.Rohan, Kuběna), 51. T.Rohan (Kuběna, D.Hruška), 53. Harkabus (Zadražil, Šik), 57. Harkabus – 24. Krpata (Patyk)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš (A), Hohl, Šik ©, Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Harkabus, Zadražil, Kuběna, T. Rohan, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Račanský, Strunz, Kašpar (A).
TJ HC Řisuty: Chabr (od 25. min. Ilašenko) – Havelka, Matula, Babický (A), Kužel, Zderadička, Bílek, Petržílka – Krpata, Kos ©, Kalla, Fortelka, Janeček, Kail, Keszi, Patyk, Schildhabel, Hampl.

Utkání začíná ve středu v 18:00, Vy jej můžete sledovat buď na zimním stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák