MOSTEČTÍ LVI VS. TJ HC Řisuty
4. KOLO // 17:30 22.9., ZS Most

Již dnes do Dvora Králové

Po středečním vítězném utkání budou Buldoci přidat další tři body v zápase s Dvorem Králové, tedy proti soupeři, kterého jako jediného porazili dvakrát za tři body.

Rodos si v dosavadním průběhu soutěže nevedl špatně. Jakožto nováček se nachází na osmé pozici a již teď má jistotu záchrany, byla totiž zrušena baráž o II. ligu, v důsledku odstoupení HC Most. Dvůr Králové je momentálně na nelichotivé šňůře tří zápasů bez bodu. Před tím však dokázali zdolat silný Jablonec na vlastní půdě 8:6 a poté v Praze na Braníku porazil místní Kobru 5:1.

Nejlepším hráčem, co se bodů týče, je David Hrazdíra, který vede suverénně o devět bodů, když jich nasbíral hned 29 za 12 branek a 17 asistencí. Druhý je Pavel Pozdnyakov s dvacítkou bodů (12+8) a pomyslnou bronzovou pozici zatím okupuje Jakub Luštinec s 19ti body (9+10). Nejvytíženějším brankářem východočechů je Josef Čáp, ten branku svého týmu v této sezóně hájil šestnáctkrát, v posledním zápase však chytal František Veselý

Poslední zápas sehrál Rodos na půdě HC Děčín a dle očekávání padl po výsledku 1:6 pro Medvědy. Jedinou branku Dvora vstřelil Milan Valášek.

HC Děčín – HC Rodos Dvůr Králové 6:1 (1:0, 1:0, 4:1)
: 20. Navarra (Oliverius, Vacek), 35. Macek (Oliverius, Navarra), 41. Zajan (Málek, Hašek), 50. Navarra (Oliverius, Zdvořáček), 59. Volráb, 60. Kaltenböck (Oliverius, Navarra) – 49. Valášek (Hamerský)
HC Rodos Dvůr Králové: Veselý – Vitebský, Klust, Hamerský, Hlaváč, Petira, Junek, Karlík – Filip, Hrazdira, Kmošek – Sedláček, Lelka, Zmítko – Kocián, Luštinec, Uchin – Fořt, Ježek, Valášek

Jak již bylo zmíněno, Řisuty na Dvůr Králové umí. V letošní sezóně se tito dva soupeři střetli dvakrát a v obou případech z těchto duelů vyšly vítězně Řisuty. Nejprve vyhrály ve Dvoře 3:1, doma poté 4:1.

Poslední vzájemné utkání:

TJ HC Řisuty – HC Rodos Dvůr Králové 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
: 33. Patyk (Vildumetz), 33. Krpata (Kos, Babický), 46. Vildumetz, 57. Janeček – 35. Valášek (Hamerský, Luštinec)

TJ HC Řisuty: Chabr (Ilašenko) – Babický (A), Kužel – Havelka, Bílek – Matula, Petržílka – Zderadička – Krpata, Kos ©, Patyk – Fortelka, Janeček, Hampl – Kalla, Kail, Vildumetz – Keszi
HC Rodos Dvůr Králové: Veselý (Čáp) – Vitebský (A), Klust, Antonov, Hamerský, Petira, Junek – Filip, Hejna, Hrazdira, Kmošek, Sedláček, Zmítko (A), Kocián, Luštinec ©, Ježek, Valášek

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák