TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Řisuty hlásí posily do útoku!

Buldoci v letošní sezóně nastřílelo do branek soupeřů pouhých 68 branek, pouze HC Most jich vstřelil méně. Na to vedení klubu zareagovalo třemi novými útočníky.

Tím prvním se stal Tomáš Rod (na snímku), který přišel právě z Mostu. Rod tuto sezónu odehrál svých prvních 16 utkání ve druhé lize, před tím naskočil do 401 zápasů WSM ligy a 45krát si zahrál Extraligu. Právě 29letý útočník původem z Písku byl nejvíce bodujícím hráčem Mostu. Stihl totiž přihrát na 11 gólů a pět jich dát.

Druhý hráč se jmenuje Adam Kellerstein. Kmenový hráč Pirátů Chomutov letos odehrál 14 zápasů ve druhé lize a společně s Ondřejem Sýkorou, který zamířil do Bíliny, byl druhým nejvíce bodujícím hráčem týmu, když vstřelil šest branek a na devět přihrál.

Třetí a poslední posila, Václav Mařík, přišla z HC Letci Letňany. 19letý forvard ve své kariéře navlékl dresy již třech týmu, Řisuty budou tím čtvrtým. Hrál již za České Budějovice, letos si připsal tři starty za juniorku Chomutova a právě za A tým Letců, bod si však nepřipsal ani jeden.

Vítáme všechny v týmu a doufáme, že zde budou sbírat hodně sportovních úspěchů.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák