HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Řisuty hlásí posily do útoku!

Buldoci v letošní sezóně nastřílelo do branek soupeřů pouhých 68 branek, pouze HC Most jich vstřelil méně. Na to vedení klubu zareagovalo třemi novými útočníky.

Tím prvním se stal Tomáš Rod (na snímku), který přišel právě z Mostu. Rod tuto sezónu odehrál svých prvních 16 utkání ve druhé lize, před tím naskočil do 401 zápasů WSM ligy a 45krát si zahrál Extraligu. Právě 29letý útočník původem z Písku byl nejvíce bodujícím hráčem Mostu. Stihl totiž přihrát na 11 gólů a pět jich dát.

Druhý hráč se jmenuje Adam Kellerstein. Kmenový hráč Pirátů Chomutov letos odehrál 14 zápasů ve druhé lize a společně s Ondřejem Sýkorou, který zamířil do Bíliny, byl druhým nejvíce bodujícím hráčem týmu, když vstřelil šest branek a na devět přihrál.

Třetí a poslední posila, Václav Mařík, přišla z HC Letci Letňany. 19letý forvard ve své kariéře navlékl dresy již třech týmu, Řisuty budou tím čtvrtým. Hrál již za České Budějovice, letos si připsal tři starty za juniorku Chomutova a právě za A tým Letců, bod si však nepřipsal ani jeden.

Vítáme všechny v týmu a doufáme, že zde budou sbírat hodně sportovních úspěchů.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák