HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Řisuty hlásí posily do útoku!

Buldoci v letošní sezóně nastřílelo do branek soupeřů pouhých 68 branek, pouze HC Most jich vstřelil méně. Na to vedení klubu zareagovalo třemi novými útočníky.

Tím prvním se stal Tomáš Rod (na snímku), který přišel právě z Mostu. Rod tuto sezónu odehrál svých prvních 16 utkání ve druhé lize, před tím naskočil do 401 zápasů WSM ligy a 45krát si zahrál Extraligu. Právě 29letý útočník původem z Písku byl nejvíce bodujícím hráčem Mostu. Stihl totiž přihrát na 11 gólů a pět jich dát.

Druhý hráč se jmenuje Adam Kellerstein. Kmenový hráč Pirátů Chomutov letos odehrál 14 zápasů ve druhé lize a společně s Ondřejem Sýkorou, který zamířil do Bíliny, byl druhým nejvíce bodujícím hráčem týmu, když vstřelil šest branek a na devět přihrál.

Třetí a poslední posila, Václav Mařík, přišla z HC Letci Letňany. 19letý forvard ve své kariéře navlékl dresy již třech týmu, Řisuty budou tím čtvrtým. Hrál již za České Budějovice, letos si připsal tři starty za juniorku Chomutova a právě za A tým Letců, bod si však nepřipsal ani jeden.

Vítáme všechny v týmu a doufáme, že zde budou sbírat hodně sportovních úspěchů.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák