Znovu proti týmu ze severu

Znovu proti týmu ze severu

Řisuty se v dalším kole druhé ligy utkají podruhé v řadě s týmem ze severu, tentokrát to však nebude Vrchlabí a doma, ale Trutnov a venku.

Buldoci se stále nacházejí na poslední pozici, tři body za Mostem a hned šest bodů za Dvorem Králové. Navíc je postihla komplikace v odchodu druhého nejlepšího střelce týmu, Petra Janečka, který kývl na nabídku z Francie. V posledním zápase Řisuty podlehly ve Slaném proti HC Stadion Vrchlabí. Do poslední třetiny se sice šlo za nerozhodného stavu, Vrchlabí nakonec vstřelilo dvě branky a zvítězilo 5:2.

Trutnovští jsou osamoceni ve středu tabulky. Na páté Vrchlabí totiž ztrácí osm bodů, Letňany jsou o čtyři pozadu. Z posledních pěti zápasů Trutnov zvítězil ve třech, pokaždé po nájezdech. Stalo se tak proti Mostu (5:4), Jablonci (5:4) a v posledním kole také s Děčínem (4:3). Ostatní dvě utkání Bak prohrál na Kobře (2:5) a doma s Vrchlabím (3:4).

Poslední utkání Trutnova:

HC Děčín – HC Trutnov 3:4 sn. (2:1; 1:2; 0:0 – 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Chytráček (Zahradník, Fedulov), 22. Zahradník (Fedulov, Bezděk), 31. Smékal (Chytráček, Suvorov), rozh. náj. Chytráček
HC Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) – Poul, Vácha, Fedulov, Bezděk, Suvorov, Suk – Svoboda, Martinec, A. Půlpán – T. Půlpán, Zahradník, Chytráček – Smékal, Janoušek, Voženílek

Nejlepší kanonýr v celku Řisut je stále Ondřej Krpata, ten v posledním zápase přidal jednu branku, celkově jich má již 11. Za ním je Michal Fortelka se sedmi zásahy a poté Petr Patyk, ten se v šesti zápasech trefil čtyřikrát.
Asistencím vládne Matěj Kos s deseti, tomu dýchá na záda Tomáš Babický s devíti gólovými přihrávkami. Za nimi je se sedmi Ondřej Hampl.

Nejgólovější hráči Trutnova jsou bratrové, Tomáš Půlpán a Aleš Půlpán, ti mají devět, respektive osm branek na svém kontě. Za nimi je Jakub Martinec se šesti zásahy.
Asistencím vede velezkušený Jan Kolář, na gól v této sezóně nahrál již čtrnáctkrát. Následují ho Aleš Půlpán</> a Lukáš Kastner, oba mají devět nahrávek na gól.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo ve Slaném, a Buldoci z něj odešli vítězně, když díky gólu Michala Fortelka zvítězili fotbalovým skóre 1:0.

TJ HC Řisuty – HC Trutnov 1:0 (0:0; 0:0; 1:0)
Branky a nahrávky: 48. Fortelka (Náprstek, Janeček)
TJ HC Řisuty: Švihálek (Chabr) – Keller, Dostál – Havelka, Bílek – Babický (A), Kužel – Petržílka, Zderadička – Krpata, Kos ©, Kružík – Náprstek, Fortelka, Janeček – Hampl, Kalla, Kail – Záleský, Choc
HC BAK Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) – Poul (A), Vácha – Píša, Fedulov – Suvorov, Suk – Polívka – Půlpán A. ©, Martinec, Kolář – Půlpán T., Kastner, Chytráček (A) – Zahradník, Smékal, Ukhin – Janoušek, Malík, Vacek – Adolf

1.12. v 16:48 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák