HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Musíme minimálně bodovat, hlásí Michal Fortelka

Michal Fortelka přišel do Řisut v roce 2015 ze Slavie. Od té doby odehrál v modrém dresu 81 utkání a vstřelil 19 branek, z toho hned 7 v aktuálním ročníku. Stále však není spokojený. „Letos mi to tam sice 7krát spadlo, ale bohužel je to stále málo. Musím se ještě více zvednout, abych byl pro Řisuty větším přínosem," řekl před utkáním s Kobrou.

Řisuty se po 19. hracím kole nachází na dně tabulky, výsledky a hlavně výkony nejsou ideální, to ví i sami hráči. „Nálada v týmu rozhodně není nejlepší. Uvědomujeme si, jak na tom jsme a nepomáhá nám ani fakt, že každou chvíli máme někoho zraněného,“ dodal.

V loňské sezóně se Řisutům nad Kobrou vůbec nedařilo. Nejtěsnější zápas těchto dvou soupeřů totiž skončil čtyřgólovým rozdílem. Tuhle sezónu se tyto dva týmy potkaly již dvakrát. V přípravě Buldoci dokázali na Braníku zvítězit 4:5, ve 2. lize na slánském zimním stadionu poté 6:5 po nájezdech. „Určitě doufáme, že znovu zvítězíme. Každý zápas ale začíná 0:0 a vyvíjí se jinak."

Řisuty a venkovní zápasy. Tato kombinace v poslední době vůbec nejde k sobě. Z posledních deseti zápasů totiž svěřenci Martina Procházky a Martina Kašáka dokázali zvítězit pouze dvakrát, to však ve středu musí hodit za hlavu. „Musíme zabrat a zítra musíme minimálně bodovat,“ zahlásil 22letý Fortelka.

Ještě jednou připomínáme, že se hraje zítra, tedy ve středu 22.11. na stadionu Kobry od 18:00, dostupný bude i online přenos.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák