HC Draci Bílina VS. TJ HC Řisuty
11. KOLO // 17:30 20.10., ZS Bílina

Musíme minimálně bodovat, hlásí Michal Fortelka

Michal Fortelka přišel do Řisut v roce 2015 ze Slavie. Od té doby odehrál v modrém dresu 81 utkání a vstřelil 19 branek, z toho hned 7 v aktuálním ročníku. Stále však není spokojený. „Letos mi to tam sice 7krát spadlo, ale bohužel je to stále málo. Musím se ještě více zvednout, abych byl pro Řisuty větším přínosem," řekl před utkáním s Kobrou.

Řisuty se po 19. hracím kole nachází na dně tabulky, výsledky a hlavně výkony nejsou ideální, to ví i sami hráči. „Nálada v týmu rozhodně není nejlepší. Uvědomujeme si, jak na tom jsme a nepomáhá nám ani fakt, že každou chvíli máme někoho zraněného,“ dodal.

V loňské sezóně se Řisutům nad Kobrou vůbec nedařilo. Nejtěsnější zápas těchto dvou soupeřů totiž skončil čtyřgólovým rozdílem. Tuhle sezónu se tyto dva týmy potkaly již dvakrát. V přípravě Buldoci dokázali na Braníku zvítězit 4:5, ve 2. lize na slánském zimním stadionu poté 6:5 po nájezdech. „Určitě doufáme, že znovu zvítězíme. Každý zápas ale začíná 0:0 a vyvíjí se jinak."

Řisuty a venkovní zápasy. Tato kombinace v poslední době vůbec nejde k sobě. Z posledních deseti zápasů totiž svěřenci Martina Procházky a Martina Kašáka dokázali zvítězit pouze dvakrát, to však ve středu musí hodit za hlavu. „Musíme zabrat a zítra musíme minimálně bodovat,“ zahlásil 22letý Fortelka.

Ještě jednou připomínáme, že se hraje zítra, tedy ve středu 22.11. na stadionu Kobry od 18:00, dostupný bude i online přenos.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák