HC Rodos Dvůr Králové VS. TJ HC Řisuty
26. KOLO // 17:00 16.12., ZS Dvůr Králové

„Musíme minimálně bodovat,“ hlásí Fortelka

Michal Fortelka přišel do Řisut v roce 2015 ze Slavie. Od té doby odehrál v modrém dresu 81 utkání a vstřelil 19 branek, z toho hned 7 v aktuálním ročníku. Stále však není spokojený. „Letos mi to tam sice 7krát spadlo, ale bohužel je to stále málo. Musím se ještě více zvednout, abych byl pro Řisuty větším přínosem," řekl před utkáním s Kobrou.

Řisuty se po 19. hracím kole nachází na dně tabulky, výsledky a hlavně výkony nejsou ideální, to ví i sami hráči. „Nálada v týmu rozhodně není nejlepší. Uvědomujeme si, jak na tom jsme a nepomáhá nám ani fakt, že každou chvíli máme někoho zraněného,“ dodal.

V loňské sezóně se Řisutům nad Kobrou vůbec nedařilo. Nejtěsnější zápas těchto dvou soupeřů totiž skončil čtyřgólovým rozdílem. Tuhle sezónu se tyto dva týmy potkaly již dvakrát. V přípravě Buldoci dokázali na Braníku zvítězit 4:5, ve 2. lize na slánském zimním stadionu poté 6:5 po nájezdech. „Určitě doufáme, že znovu zvítězíme. Každý zápas ale začíná 0:0 a vyvíjí se jinak."

Řisuty a venkovní zápasy. Tato kombinace v poslední době vůbec nejde k sobě. Z posledních deseti zápasů totiž svěřenci Martina Procházky a Martina Kašáka dokázali zvítězit pouze dvakrát, to však ve středu musí hodit za hlavu. „Musíme zabrat a zítra musíme minimálně bodovat,“ zahlásil 22letý Fortelka.

Ještě jednou připomínáme, že se hraje zítra, tedy ve středu 22.11. na stadionu Kobry od 18:00, dostupný bude i online přenos.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

30.11. Odchody z týmu - Tým v posledních dnech/týdnech opustili dva hráči. Tím prvním je Petr Kail, který šel do Bíliny. Druhým hráčem je zároveň druhý nejlepší střelec Řisut v této sezóně, Petr Janeček, ten zamířil do Francie (Chambéry).

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák