HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Buldoky čeká nejkratší „výjezd“ sezóny

Buldoky čeká nejkratší „výjezd“ sezóny

Ve středu čeká Řisuty poslední celek soutěže – HC Most. I když jsou Buldoci napsáni jako hosté, tak budou jako doma, budou se muset přesunout pouze o pár metrů, na lavičku hostů.

Most spadl z WSM ligy, ale vstup do druhé ligy mu nevyšel. po 17. kole se nachází na poslední příčce s odstupem jednoho bodu na desáté místo, kde se nachází právě Řisuty. Nováček v soutěži nejvíce těží ze zkušeností svých opor – Jana Alinče či Vojtěcha Kubinčáka. Bez prvního jmenovaného hráče se Most musel obejít i v posledním kole v Děčíně.

Řisuty na tom nejsou o moc lépe než jejich dnešní soupeř. Jsou na předposlední pozici o skóre za Letňany a o bod právě před Mostem. Středočechům rozhodně nedělá radost, že si z venkovních utkání odnesli pouhé tři body za výhru ve Dvoře Králové. V posledním kole dokonce už podruhé v této sezóně prohráli v Letňanech s místními Letci, po výprasku 4:10 tentokrát 2:3. Branky Buldoků vstřelili Petr Patyk a Ondřej Krpata, který vede střelecké tabulky svého týmu o tři branky před Petrem Janečkem.

V posledním kole se Most do Děčína a již před začátkem utkání bylo téměř jasné, jak toto utkání dopadne. Medvědi totiž nastoupili proti pouhým třinácti hráčům Mostu (2 brankáři, 11 hráčů do pole). Mostečtí se však prali statečně, nakonec prohráli 1:6, když jejich jedinou branku vstřelil Pavel Vorobjev.

Poslední zápas Mostu:

HC Děčín – HC Most 6:1 (1:0; 3:0; 2:1)

Branka Mostu: 53. Vorobjev (Kubinčák, Hlaváček)

HC Most: Kuchař (20. Spěšný, 21. Kuchař) – Šefl, Cestr, Hlaváček, Sklenička, Kubinčák, Sýkora, Tuček, Kellerstein, Tupý, Kuchta, Vorobjev

Utkání můžete sledovat zítra od 17:30 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

(foto: Roman Mareš)

14.11. v 17:28 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák