TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Buldoky čeká nejkratší „výjezd“ sezóny

Buldoky čeká nejkratší „výjezd“ sezóny

Ve středu čeká Řisuty poslední celek soutěže – HC Most. I když jsou Buldoci napsáni jako hosté, tak budou jako doma, budou se muset přesunout pouze o pár metrů, na lavičku hostů.

Most spadl z WSM ligy, ale vstup do druhé ligy mu nevyšel. po 17. kole se nachází na poslední příčce s odstupem jednoho bodu na desáté místo, kde se nachází právě Řisuty. Nováček v soutěži nejvíce těží ze zkušeností svých opor – Jana Alinče či Vojtěcha Kubinčáka. Bez prvního jmenovaného hráče se Most musel obejít i v posledním kole v Děčíně.

Řisuty na tom nejsou o moc lépe než jejich dnešní soupeř. Jsou na předposlední pozici o skóre za Letňany a o bod právě před Mostem. Středočechům rozhodně nedělá radost, že si z venkovních utkání odnesli pouhé tři body za výhru ve Dvoře Králové. V posledním kole dokonce už podruhé v této sezóně prohráli v Letňanech s místními Letci, po výprasku 4:10 tentokrát 2:3. Branky Buldoků vstřelili Petr Patyk a Ondřej Krpata, který vede střelecké tabulky svého týmu o tři branky před Petrem Janečkem.

V posledním kole se Most do Děčína a již před začátkem utkání bylo téměř jasné, jak toto utkání dopadne. Medvědi totiž nastoupili proti pouhým třinácti hráčům Mostu (2 brankáři, 11 hráčů do pole). Mostečtí se však prali statečně, nakonec prohráli 1:6, když jejich jedinou branku vstřelil Pavel Vorobjev.

Poslední zápas Mostu:

HC Děčín – HC Most 6:1 (1:0; 3:0; 2:1)

Branka Mostu: 53. Vorobjev (Kubinčák, Hlaváček)

HC Most: Kuchař (20. Spěšný, 21. Kuchař) – Šefl, Cestr, Hlaváček, Sklenička, Kubinčák, Sýkora, Tuček, Kellerstein, Tupý, Kuchta, Vorobjev

Utkání můžete sledovat zítra od 17:30 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

(foto: Roman Mareš)

14.11. v 17:28 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák