TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

Podruhé v sezóně do Letňan

Řisuty se zítra již podruhé v této sezóně utkají s HC Letci Letňany, znovu v Praze.

V rámci šestého kola druhé ligy se Řisuty vydaly do Letňan, kde se utkaly s místními Letci. Na tento zápas rozhodně nevzpomínají v dobrém. Po tragické první třetině prohrávaly už 0:6, poté sice Ondřej Krpata vstřelil čtyři branky, ani to však Buldokům, kteří nakonec prohráli 4:10, nepomohlo.

Letňany jsou po 16. kole na dně tabulky. V sezóně dokázaly pouze třikrát zvítězit – proti Buldokům a hned dvakrát proti favorizovanému Vrchlabí. Kromě těchto tří zmíněných utkání však dokázali bodovat pouze jednou. To na půdě Kobry, kde ještě několik sekund před závěrečnou sirénou Letci vedli 7:6, Kobra však dokázala vyrovnat a následně vyhrát po nájezdech. To Řisuty jsou stále na deváté příčce, ovšem po posledním kole mají pouze jednobodový náskok na Most a ztrácí pět bodů na Dvůr Králové.

Jedním z nejlepších hráčů Letňan je Martin Kotyra, ten v této sezóně dokonce nasázel již tři hattricky. Bohužel pro Letce však nebude moci proti Buldokům nastoupit, čeká totiž na disciplinární trest po faulu na Matěje Suka v zápase s Trutnovem.

V posledním utkání Letci přivítali na vlastním ledě Medvědy z Děčína a prohráli o pět branek. Ze začátku druhé třetině sice vyhrávali 3:1, poté se však Děčínští zvedli a zasáhli hned sedmkrát a zvítězili teda 8:3. Řisuty ve svém posledním utkání dostaly úplně stejný počet branek. Daly však jen jeden, v Sokolově tedy prohrály 1:8.

V týmu Letců navíc působí Petr Havlůj, který v loňské sezóně v dresu Řisut odehrál 20 utkání. Vstřelil čtyři branky a na tři přihrál, před sezónou se přestěhoval právě do Letňan.

Poslední zápas Letců:

HC Letci Letňany – HC Děčín 3:8 (2:1; 1:2; 0:5)

Branky Letňan: 2. Dubský (Kadane), 2. Novák, 23. Lojka (Vojtěch Prchal)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Pírs) – Gebell, Kučera Lukáš, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Novák, Chvála – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch – Kadaně, Kučera Jan, Dubský – Kučera Frank, Volek – Havlůj, Lojka, Prchal Václav

Utkání můžete sledovat v sobotu od 18:40 osobně na stadionu v Letňanech, nebo pomocí online přenosu.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák