Podruhé v sezóně do Letňan

Podruhé v sezóně do Letňan

Řisuty se zítra již podruhé v této sezóně utkají s HC Letci Letňany, znovu v Praze.

V rámci šestého kola druhé ligy se Řisuty vydaly do Letňan, kde se utkaly s místními Letci. Na tento zápas rozhodně nevzpomínají v dobrém. Po tragické první třetině prohrávaly už 0:6, poté sice Ondřej Krpata vstřelil čtyři branky, ani to však Buldokům, kteří nakonec prohráli 4:10, nepomohlo.

Letňany jsou po 16. kole na dně tabulky. V sezóně dokázaly pouze třikrát zvítězit – proti Buldokům a hned dvakrát proti favorizovanému Vrchlabí. Kromě těchto tří zmíněných utkání však dokázali bodovat pouze jednou. To na půdě Kobry, kde ještě několik sekund před závěrečnou sirénou Letci vedli 7:6, Kobra však dokázala vyrovnat a následně vyhrát po nájezdech. To Řisuty jsou stále na deváté příčce, ovšem po posledním kole mají pouze jednobodový náskok na Most a ztrácí pět bodů na Dvůr Králové.

Jedním z nejlepších hráčů Letňan je Martin Kotyra, ten v této sezóně dokonce nasázel již tři hattricky. Bohužel pro Letce však nebude moci proti Buldokům nastoupit, čeká totiž na disciplinární trest po faulu na Matěje Suka v zápase s Trutnovem.

V posledním utkání Letci přivítali na vlastním ledě Medvědy z Děčína a prohráli o pět branek. Ze začátku druhé třetině sice vyhrávali 3:1, poté se však Děčínští zvedli a zasáhli hned sedmkrát a zvítězili teda 8:3. Řisuty ve svém posledním utkání dostaly úplně stejný počet branek. Daly však jen jeden, v Sokolově tedy prohrály 1:8.

V týmu Letců navíc působí Petr Havlůj, který v loňské sezóně v dresu Řisut odehrál 20 utkání. Vstřelil čtyři branky a na tři přihrál, před sezónou se přestěhoval právě do Letňan.

Poslední zápas Letců:

HC Letci Letňany – HC Děčín 3:8 (2:1; 1:2; 0:5)

Branky Letňan: 2. Dubský (Kadane), 2. Novák, 23. Lojka (Vojtěch Prchal)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Pírs) – Gebell, Kučera Lukáš, Uhlíř, Lytvynov, Beran, Novák, Chvála – Honetschläger, Švarc, Prchal Vojtěch – Kadaně, Kučera Jan, Dubský – Kučera Frank, Volek – Havlůj, Lojka, Prchal Václav

Utkání můžete sledovat v sobotu od 18:40 osobně na stadionu v Letňanech, nebo pomocí online přenosu.

10.11. v 16:38 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák