TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí
21. KOLO // 17:00 29.11., ZS Slaný

Ze Sokolova s debaklem...

Ze Sokolova s debaklem...

Ve středu se Buldoci vydali na nejdelší výjezd v sezóně, který neskončil vůbec dobře. Řisuty nestačily na Sokolov a prohrály 1:8.

První šance utkání přišla už v páté minutě utkání. Martin Osmík se dostal za obranu a jel sám na Chabra, který skvěle zasáhl. Baník však na další příležitost nemusel čekat ani dvě minuty. Přindišovu ránu z levé strany znovu vyrazil Dominik Chabr. Po vyloučení Kosa se už domácí dostali do vedení. Tomáš Harkabus se v početní výhodě dostal ke kotouči a uklidil jej za záda brankáře. Do konce třetiny se ještě dostali do příležitostí Harkabus a Zadražil, ani jeden nepřekonal Chabra.

Přesně minutu a půl po začátku druhé třetiny domácí zvýšili náskok. Michal Čejka svou pohotovou střelou poslal kotouč za brankovou čáru. V čase 24:00 už to bylo znovu o jednu branku. Ondřej KRPATA se totiž prosadil po přihrávce Petra Patyka. V následující minutě však domácí udeřili hned dvakrát. Nejprve se trefil Roman Kašpar, další branku domácích vsítil Matěj Zadražil. Po brance Zadražila se navíc vystřídali brankáři v brance Buldoků, Chabra nahradil Ilašenko. O tři minuty později měl možnost snížit Petr Patyk, toho však skvěle vychytal střelu lapačkou. Zanedlouho poté byl vyloučen Adam Rulík, hosté však tuto šanci nevyužili a tak po druhé třetině svítilo na světelné tabuli skóre 4:1.

Baník ze začátku periody ihned tlačil na obranu Řisut a toho využil. Pas od Tomáše Rohana proměnil v pátou branku Sokolova David Hruška. S hosty to mohlo vypadat ihned hůře, po vyloučení Patyka však Baník nedokázal zužitkovat přesilovku. Ilašenko se poté blýskl skvělým zákrokem. Domácí se dostali do protiútoku tři na jednoho a střelu Osmíka gólman Řisut skvěle vychytal. Na následné střely Tomáše Rohana a Tomáše Harkabuse však už nestačil, Sokolov tedy vedl 7:1. Následovalo vyloučení Petra Kaila, ani tentokrát se Baník v přesilovce neprosadil. Tři minuty před koncem znovu přesně zakončil Tomáš Harkabus, který tak dovršil svůj hattrick.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 8:1 (1:0; 3:1; 4:0)

Branky a nahrávky: 10. Harkabus (Zadražil, Šik), 22. Čejka (Trapl, Šmejc), 25. Kašpar (Račanský), 25. Zadražil (Osmík, Šik), 42. D.Hruška (T.Rohan, Kuběna), 51. T.Rohan (Kuběna, D.Hruška), 53. Harkabus (Zadražil, Šik), 57. Harkabus – 24. Krpata (Patyk)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš (A), Hohl, Šik ©, Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Harkabus, Zadražil, Kuběna, T. Rohan, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Račanský, Strunz, Kašpar (A). Trenér: Michal Jäger.
TJ HC Řisuty: Chabr (od 25. min. Ilašenko) – Havelka, Matula, Babický (A), Kužel, Zderadička, Bílek, Petržílka – Krpata, Kos ©, Kalla, Fortelka, Janeček, Kail, Keszi, Patyk, Schildhabel, Hampl. Trenér: Martin Procházka.

8.11. v 20:54 |

Aktuality

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák