Ze Sokolova s debaklem...

Ze Sokolova s debaklem...

Ve středu se Buldoci vydali na nejdelší výjezd v sezóně, který neskončil vůbec dobře. Řisuty nestačily na Sokolov a prohrály 1:8.

První šance utkání přišla už v páté minutě utkání. Martin Osmík se dostal za obranu a jel sám na Chabra, který skvěle zasáhl. Baník však na další příležitost nemusel čekat ani dvě minuty. Přindišovu ránu z levé strany znovu vyrazil Dominik Chabr. Po vyloučení Kosa se už domácí dostali do vedení. Tomáš Harkabus se v početní výhodě dostal ke kotouči a uklidil jej za záda brankáře. Do konce třetiny se ještě dostali do příležitostí Harkabus a Zadražil, ani jeden nepřekonal Chabra.

Přesně minutu a půl po začátku druhé třetiny domácí zvýšili náskok. Michal Čejka svou pohotovou střelou poslal kotouč za brankovou čáru. V čase 24:00 už to bylo znovu o jednu branku. Ondřej KRPATA se totiž prosadil po přihrávce Petra Patyka. V následující minutě však domácí udeřili hned dvakrát. Nejprve se trefil Roman Kašpar, další branku domácích vsítil Matěj Zadražil. Po brance Zadražila se navíc vystřídali brankáři v brance Buldoků, Chabra nahradil Ilašenko. O tři minuty později měl možnost snížit Petr Patyk, toho však skvěle vychytal střelu lapačkou. Zanedlouho poté byl vyloučen Adam Rulík, hosté však tuto šanci nevyužili a tak po druhé třetině svítilo na světelné tabuli skóre 4:1.

Baník ze začátku periody ihned tlačil na obranu Řisut a toho využil. Pas od Tomáše Rohana proměnil v pátou branku Sokolova David Hruška. S hosty to mohlo vypadat ihned hůře, po vyloučení Patyka však Baník nedokázal zužitkovat přesilovku. Ilašenko se poté blýskl skvělým zákrokem. Domácí se dostali do protiútoku tři na jednoho a střelu Osmíka gólman Řisut skvěle vychytal. Na následné střely Tomáše Rohana a Tomáše Harkabuse však už nestačil, Sokolov tedy vedl 7:1. Následovalo vyloučení Petra Kaila, ani tentokrát se Baník v přesilovce neprosadil. Tři minuty před koncem znovu přesně zakončil Tomáš Harkabus, který tak dovršil svůj hattrick.

HC Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 8:1 (1:0; 3:1; 4:0)

Branky a nahrávky: 10. Harkabus (Zadražil, Šik), 22. Čejka (Trapl, Šmejc), 25. Kašpar (Račanský), 25. Zadražil (Osmík, Šik), 42. D.Hruška (T.Rohan, Kuběna), 51. T.Rohan (Kuběna, D.Hruška), 53. Harkabus (Zadražil, Šik), 57. Harkabus – 24. Krpata (Patyk)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš (A), Hohl, Šik ©, Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Osmík, Harkabus, Zadražil, Kuběna, T. Rohan, D. Hruška, Šmejc, Trapl, Čejka, Račanský, Strunz, Kašpar (A). Trenér: Michal Jäger.
TJ HC Řisuty: Chabr (od 25. min. Ilašenko) – Havelka, Matula, Babický (A), Kužel, Zderadička, Bílek, Petržílka – Krpata, Kos ©, Kalla, Fortelka, Janeček, Kail, Keszi, Patyk, Schildhabel, Hampl. Trenér: Martin Procházka.

8.11. v 20:54 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák