HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Dominik Chabr: Dali jsme dva rychlé góly, to nám pomohlo

Dominik Chabr (na snímku vlevo) byl v sobotním zápase proti Dvoru Králové jednou z klíčových postav Buldoků. Pochytal hned několik gólových šancí soupeře a pomohl tak svému týmu k výhře 4:1. Řisuty se zároveň díky této výhře posunuly ze dna tabulky na deváté místo. Chabr nechytal od začátku října, kdy nastoupil do zápasu s Jabloncem a svou šanci vzal za pačesy.

Jak nepříjemným soupeřem byl Dvůr Králové?
Určitě to nebyl lehký soupeř. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, že se budou tlačit do brány a prát se o každý metr, což jsme v zápase viděli a byl to těžký zápas a jsem rád za celý tým, že jsme vyhráli.

Který okamžik utkání byl podle tebe klíčový?
Myslím, že ve druhé třetině, kdy měli velké šance a uhráli jsme to. Potom jsme dali dva rychlé góly a to nám pomohlo.

Jak velká vzpruha je tříbodový zisk pro další kola?
Jsme rádi, že jsme bodovali. Tam, kde jsme, to není nic příjemného. Víme, že teď musíme bodovat pravidelně, abychom se odrazili zespoda tabulky. Musíme každý začít sám u sebe, bojovat jeden za druhého a věřím, že to půjde. Musíme plnit to, co po nás trenéři chtějí.

Ve středu jedete do Sokolova, co by na tohoto soupeře mohlo platit?
Bude to těžký soupeř, jako každý jiný. Musíme zodpovědně hrát zezadu a šance přijdou. Určitě se tam budeme prát o body.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák