TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

V sobotu budou chtít Buldoci prodloužit domácí sérii vítězství

V sobotu přijede do Slaného Dvůr Králové, proti kterému budou chtít Řisuty splnit jediný cíl – zvítězit a prodloužit tak vítěznou sérii na domácím ledě na čtyři zápasy.

Řisuty se po posledním kole propadly na dno tabulky, smutnit však nemusí. Letňany totiž mají stejný počet bodů a odehrán o jeden zápas navíc. Na dohled je i Most, který má o jeden bod více. Rodos je na osmé pozici s náskokem čtyř bodů, i v případě prohry tedy nejpravděpodobněji zůstane na stejném místě. Před Dvorem je totiž Trutnov, který má o tři body více a o dvanáct gólů lepší gólový rozdíl.

Nejproduktivnějším hráčem Buldoků je podle našich informací Ondřej Krpata, který vstřelil sedm branek a na tři přihrál. Za ním jsou parťáci z jedné lajny – Petr Janeček a Michal Fortelka. Oba tito hráči se trefili šestkrát a na tři, stejně jako Krpata, přihráli. Branku středočechů nejvíce hájil Ilašenko, ten však v posledních třech zápasech nebyl ani na lavičce, když ho v brance nahradil Jiří Švihálek, kterému kryl záda Dominik Chabr.

Individuální statistiky Rodosu vedl po osmi zápasech David Hrazdira, ten vstřelil čtyři branky a na šest přihrál. Za ním byli Jakub Luštinec (4+4) a Tadeáš Kocián (2+6). V brance se střídají Josef Čáp a František Veselý, když první jmenovaný dostává více prostoru.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo v rámci 4. kola a bylo to utkání vítězné pro Buldoky. Rodos sice vedl po trefě Fořta na konci první periody, hosté však poté díky brankám Havelky, Fortelky a Dostála otočili vývoj utkání a dokázali zvítězit 3:1.

Dvůr Králové nevyhrál poslední dvě utkání, když nejdříve padl 0:5 s Trutnovem a o čtyři dny později na vlastním ledě nestačil na Děčín, když prohrál 2:5. Poslední výhru si připsal před domácím publikem v derby proti Vrchlabí.

Poslední zápas Dvora Králové:

HC RODOS Dvůr Králové – HC Děčín 2:5 (0:0; 2:3; 0:2)

Branky Dvora: 21. Kmošek (Pozdnyakov, Antonov), 37. Luštinec

HC RODOS Dvůr Králové: Čáp, Veselý – Vitebský, Klust, Antonov, Hamerský, Petira, Junek, Filip, Hejna, Hrazdíra, Kmošek, Pozdnyakov, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec, Ježek, Valášek

Utkání můžete sledovat v sobotu od 17:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

(foto: Roman Mareš)

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák