HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

V sobotu budou chtít Buldoci prodloužit domácí sérii vítězství

V sobotu přijede do Slaného Dvůr Králové, proti kterému budou chtít Řisuty splnit jediný cíl – zvítězit a prodloužit tak vítěznou sérii na domácím ledě na čtyři zápasy.

Řisuty se po posledním kole propadly na dno tabulky, smutnit však nemusí. Letňany totiž mají stejný počet bodů a odehrán o jeden zápas navíc. Na dohled je i Most, který má o jeden bod více. Rodos je na osmé pozici s náskokem čtyř bodů, i v případě prohry tedy nejpravděpodobněji zůstane na stejném místě. Před Dvorem je totiž Trutnov, který má o tři body více a o dvanáct gólů lepší gólový rozdíl.

Nejproduktivnějším hráčem Buldoků je podle našich informací Ondřej Krpata, který vstřelil sedm branek a na tři přihrál. Za ním jsou parťáci z jedné lajny – Petr Janeček a Michal Fortelka. Oba tito hráči se trefili šestkrát a na tři, stejně jako Krpata, přihráli. Branku středočechů nejvíce hájil Ilašenko, ten však v posledních třech zápasech nebyl ani na lavičce, když ho v brance nahradil Jiří Švihálek, kterému kryl záda Dominik Chabr.

Individuální statistiky Rodosu vedl po osmi zápasech David Hrazdira, ten vstřelil čtyři branky a na šest přihrál. Za ním byli Jakub Luštinec (4+4) a Tadeáš Kocián (2+6). V brance se střídají Josef Čáp a František Veselý, když první jmenovaný dostává více prostoru.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo v rámci 4. kola a bylo to utkání vítězné pro Buldoky. Rodos sice vedl po trefě Fořta na konci první periody, hosté však poté díky brankám Havelky, Fortelky a Dostála otočili vývoj utkání a dokázali zvítězit 3:1.

Dvůr Králové nevyhrál poslední dvě utkání, když nejdříve padl 0:5 s Trutnovem a o čtyři dny později na vlastním ledě nestačil na Děčín, když prohrál 2:5. Poslední výhru si připsal před domácím publikem v derby proti Vrchlabí.

Poslední zápas Dvora Králové:

HC RODOS Dvůr Králové – HC Děčín 2:5 (0:0; 2:3; 0:2)

Branky Dvora: 21. Kmošek (Pozdnyakov, Antonov), 37. Luštinec

HC RODOS Dvůr Králové: Čáp, Veselý – Vitebský, Klust, Antonov, Hamerský, Petira, Junek, Filip, Hejna, Hrazdíra, Kmošek, Pozdnyakov, Sedláček, Zmítko, Kocián, Luštinec, Ježek, Valášek

Utkání můžete sledovat v sobotu od 17:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

(foto: Roman Mareš)

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák