Řisuty podruhé v sezóně prohrály s Bílinou

Řisuty podruhé v sezóně prohrály s Bílinou

Po šňůře dobrých výsledků na domácím ledě jeli hokejisté Řisut do Bíliny s cílem, že chtějí smůlu prolomit i venku. To se však nepovedlo a Drakům nedokázali oplatit porážku ze třetího kola.

Ze začátku to však vypadalo jinak. Buldoci ze začátku tlačili na domácí obranu a to se vyplatilo. Neuběhlo totiž ani pět minut a už vedli. Petr JANEČEK se ocitl sám před brankou Bíliny a dokázal prostřelit Odložilíka. Poté se domácí trochu vzpamatovali a následné obstřelování branky Švihálka bylo neúspěšné. Poté však po pasu Komínka vyrovnal Milan Böhm. Buldoci jakoby byli opařeni horkou vodou a do konce třetiny si nedokázali vzít vedení zpět, ba naopak. Pas před branku zužitkoval přesným zakončením Lukáš Hrdlička, o čtvrt minuty později dal třetí branku Bíliny Filip Doležal, který tečoval střelu Fučíka od modré.

Od začátku prostřední části uběhly tři minuty a Krešimir SCHILDHABEL znovu snížil z pohledu Řisut na 2:3. Poté se v brance Draků změnili brankáři, Odložilíka nahradil v brance Kurakou. Ten si v prvním vzájemném utkání v této sezóně připsal první start v dospělém hokeji. Ve třicáté minutě rozhodčí poprvé vylučovali, bohužel to bylo na straně hostů, Janeček dostal dvě minuty za vysokou hůl. No a hned první přesilovku domácí využili. Patnáct sekund před koncem početní výhody se po přihrávce Jakuba Procházky prosadil Lukáš Jirkovský. Ani poté Řisuty nesložily zbraně. Po čtyřech minutách to bylo znovu o jednu branku, to když se Vincent KESZI dostal před domácího brankáře a zakončil přesně, Kurakou na puk dobře neviděl přes obránce a nedosáhl na něj.

Ve třetí třetině se třikrát vylučovalo, poprvé na straně Draků a poté šel na trestnou lavici Fortelka. Ani jeden tým své výhody nevyužil. V 54. minutě byl však Fučík vyloučen za hrubost a této šance se Buldoci chopili skvěle. Kalla totiž našel Michala FORTELKU, který vyrovnal na 4:4. Bohužel ani to nestačilo. o dvě minuty později se trefil Mykhaylo Gevorkian. Poté Buldoci vyvinuli velký tlak na domácí obranu, nepomohlo jim však ani vyloučení na straně Bíliny ani hra v powerplay. Devět sekund před koncem definitivně rozhodl o osudu utkání Miroslav Kuncl, jehož střela se dostala do odkryté klece.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 6:4 (3:1; 1:2; 2:1)

Branky a nahrávky: 13. Böhm (Komínek, Procházka), 19. Hrdlička (Kýhos), 19. Doležal (Fučík, Gevorkian), 32. Jirkovský (Procházka, Mical), 56. Gevorkian (Mical, Doležal), 60. Kuncl (Fučík) – 5. Janeček (Kalla), 23. Schildhabel (Keszi, Krpata), 35. Keszi (Kužel, Kos), 54. Fortelka (Kalla, Havelka)

HC Draci Bílina: Odložilík (Kurakou), Fryč, Jirkovský, Brettschnaider, Kolíček, Fučík, Kuncl, Hrdlička, Komínek, Procházka, Bohm, Gevorkian, Kýhos, Mical, Mála, Doležal, Lenart

TJ HC Řisuty: Švihálek (Chabr), Babický, Kužel – Havelka, Bílek – Keller, Petržílka – Zderadička – Krpata, Kos, Keszi – Fortelka, Janeček, Kalla – Hampl, Schildhabel, Kail – Choc

(foto: Roman Mareš)

2.11. v 15:10 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák