HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Dokáží Buldoci prolomit smůlu i venku? Ve středu zavítají do Bíliny

Dokáží Buldoci prolomit smůlu i venku? Ve středu zavítají do Bíliny

V rámci 14. kola druhé ligy zavítají hokejisté Řisut do Bíliny, kde se utkají s místními Draky.

Bílina je po jedenácti odehraných utkání v této sezóně na sedmé pozici, šest bodů před svým zítřejším soupeřem.

Současný ročník 2. ligy však severočeši nezahájili ideálně. Ve druhém kole podlehli na vlastním ledě 2:7 Děčínu. Poté sice dokázali vyhrát ve Slaném právě nad Řisuty, následovaly však dvě vysoké porážky – 6:10 proti Dvoru Králové a 3:7 v Sokolově. Na začátku října se však svěřenci Miroslava Kanise alespoň trochu výsledkově zvedli. Porazili Letňany, poté podlehli Mostu po samostatných nájezdech. Poté do Bíliny zavítal velice silný Jablonec, který padl 3:6! Poté následovala výhra na Kobře, prohra proti Vrchlabí a porážka Trutnova. V posledním kole jeli Draci do nedalekého Děčína, kde podlehli 0:2.

Po šesti odehraných utkáních vévodil individuálním statistikám Bíliny Vladimír Kýhos, ten si připsal pět branek a čtyři asistence. Za ním byl s osmi body Jakub Komínek (4+4), na třetím místě se umístili hned dva hráči, Jakub Procházka (6+1) a František Mála (3+4). V brance Draků nejvíce chytá Kurakou, který si zároveň proti Buldokům v prvním vzájemném zápase v sezóně připsal první start v seniorském hokeji.

Právě z prvního měření sil Buldoků a Draků vyšli vítězně Draci. Ti po brankách Procházky, Komínka, Krastenicse a Hrdličky zvítězili 4:2, za Řisuty se trefili Adam Keller a Lukáš Kužel.

Poslední utkání Bíliny:

HC Děčín – HC Draci Bílina 2:0 (1:0; 0:0; 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Hašek (Volráb, Zajan), 44. Oliverius (Faigl, Kopta)

HC Draci Bílina: Odložilík (Kurakov) – Polák, Jirkovský, Brettschneider, Fučík, Zicho – Hrdlička, Komínek, Procházka – Böhm, Gevorkian, Kýhos – Mical, Mála, Kopřiva – Lenart

Utkání můžete sledovat ve středu od 18:00 osobně na stadionu v Bílině, nebo pomocí online přenosu.

(foto: Roman Mareš)

31.10. v 16:39 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák