TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Před týdenní pauzou duel s Děčínem

Před volným víkendem se Buldoci utkají s Děčínem, který dobře začal, ale v posledních zápasech se začal lehce trápit a z prvního místa se propadl na třetí příčku.

Svěřenci Jaromíra Carvana vstoupili do sezóny skvěle. Po výhře nad Řisuty v úvodním kole vyhráli ještě dalších pět utkání v řadě a byli první v tabulce. V sedmém kole však tvrdě narazili, když je zastavili jablonečtí Vlci, od té doby Děčín zvítězil pouze jednou, momentálně je na třetí pozici.

Kanadskému bodování vévodí v celku severočechů Michal Oliverius. Kapitán Děčína v deseti zápasech nasbíral čtrnáct gólových asistencí a přidal k tomu tři góly. Za ním je se ztrátou jednoho bodu Jaroslav Hašek (9+6) a Daniel Volráb (5+10).
V brance Děčína se střídají hned tři brankáři – Marek Šticha, Jan Dlouhý a Lukáš Lavinger. Tím nejúspěšnějším je Marek Šticha, který v této sezóně odchytal tři utkání a všechna tři Medvědi vyhráli, Dlouhý odchytal čtyři zápasy (tři výhry) a Lavinger pouze dva (jedna výhra).

Jak již bylo řečeno, Děčín vyhrál svých prvních šest zápasů v soutěži. Postupně porazil Řisuty, Bílinu, Dvůr Králové, Sokolov, Letňany a Most. Poté narazil na silné družstvo Jablonce, kterému podlehl 3:4. Poté přišla další ledová sprcha na ledě Kobry, která Medvědy zdolala 7:4. Následovala výhra nad Vrchlabím a v posledním zápase prohra proti Trutnovu.

Poslední utkání Děčína:

HC BAK Trutnov – HC Děčín 6:4 (0:1; 3:1; 3:2)

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

HC Děčín: Dlouhý (Šticha) – Hříbal, Havlík, Kaltenböck, Vaněk, Balcar, Loukota, Michajličenko – Hašek „A“, Volráb, Zajan, Sladkovský, Oliverius „C“, R.Vacek, Kopta, Faigl, Chovanec, Amirov

Utkání můžete sledovat ve středu od 18:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák