Před týdenní pauzou duel s Děčínem

Před týdenní pauzou duel s Děčínem

Před volným víkendem se Buldoci utkají s Děčínem, který dobře začal, ale v posledních zápasech se začal lehce trápit a z prvního místa se propadl na třetí příčku.

Svěřenci Jaromíra Carvana vstoupili do sezóny skvěle. Po výhře nad Řisuty v úvodním kole vyhráli ještě dalších pět utkání v řadě a byli první v tabulce. V sedmém kole však tvrdě narazili, když je zastavili jablonečtí Vlci, od té doby Děčín zvítězil pouze jednou, momentálně je na třetí pozici.

Kanadskému bodování vévodí v celku severočechů Michal Oliverius. Kapitán Děčína v deseti zápasech nasbíral čtrnáct gólových asistencí a přidal k tomu tři góly. Za ním je se ztrátou jednoho bodu Jaroslav Hašek (9+6) a Daniel Volráb (5+10).
V brance Děčína se střídají hned tři brankáři – Marek Šticha, Jan Dlouhý a Lukáš Lavinger. Tím nejúspěšnějším je Marek Šticha, který v této sezóně odchytal tři utkání a všechna tři Medvědi vyhráli, Dlouhý odchytal čtyři zápasy (tři výhry) a Lavinger pouze dva (jedna výhra).

Jak již bylo řečeno, Děčín vyhrál svých prvních šest zápasů v soutěži. Postupně porazil Řisuty, Bílinu, Dvůr Králové, Sokolov, Letňany a Most. Poté narazil na silné družstvo Jablonce, kterému podlehl 3:4. Poté přišla další ledová sprcha na ledě Kobry, která Medvědy zdolala 7:4. Následovala výhra nad Vrchlabím a v posledním zápase prohra proti Trutnovu.

Poslední utkání Děčína:

HC BAK Trutnov – HC Děčín 6:4 (0:1; 3:1; 3:2)

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

HC Děčín: Dlouhý (Šticha) – Hříbal, Havlík, Kaltenböck, Vaněk, Balcar, Loukota, Michajličenko – Hašek „A“, Volráb, Zajan, Sladkovský, Oliverius „C“, R.Vacek, Kopta, Faigl, Chovanec, Amirov

Utkání můžete sledovat ve středu od 18:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

24.10. v 16:51 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák