HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Další domácí utkání je skoro tu, přijede Trutnov

V sobotu přijede do Slaného Trutnov, tedy poslední soupeř, se kterým se středočeši ještě v této sezóně neutkali, zároveň to bude první domácí sobotní zápas v sezóně.

Tým z Krkonoš je po deseti kolech na sympatické páté pozici i přesto, že má odehráno pouze osm utkání, i proto v zápasech Trutnova padá celkově nejméně branek, celkově 49. Úvodní utkání tohoto ročníku s Bílinou bylo totiž odloženo kvůli problémům na místním stadionu.

Lídrem individuálních statistik severočechů je Jan Kolář, který sice vstřelil pouze jednu branku, avšak si připsal i osm gólových asistencí. Na záda mu s osmi body dýchají hned tři hráči – Tomáš Půlpán (5+2), Aleš Půlpán (4+3) a Jakub Martinec (3+4). V brance Trutnova se pravidelně střídají Oto Jeschke a Patrik Ašenbrenner, oba odchytali stejný počet minut a dokonce inkasovali stejně branek, tedy 12.

Po vlažném startu se Trutnov dostává do formy. První dvě utkání prohrál 1:3 ve Dvoře Králové a poté doma proti Sokolovu. Poté se však zvedl, z posledních šesti zápasů pouze jednou poznal hořkost porážky, jednou vyhrál až v prodloužení v derby ve Vrchlabí.

Na poslední vzájemné utkání Buldoci jistě nebudou vzpomínat v dobrém. Na domácí půdě je totiž Trutnov deklasoval 1:8! Za hosty zároveň vstřelil Aleš Půlpán hattrick, o další se branky se postarali Fedulov, Poul, Chytráček, Bažant a Hlaváček, za Řisuty se trefil Ivan Záleský.

V posledním utkání přijel do Trutnova Děčín, který si toto hrací kolo odpočine, je totiž posledním týmem, který ještě nevynechal kolo. Mírným favoritem sice byli Medvědi, domácí to však nedali znát a vyhráli nad v tu dobu prvním Děčínem 6:4.

Poslední utkání Trutnova:

HC BAK Trutnov – HC Děčín 6:4 (0:1; 3:1; 3:2)

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

HC BAK Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) – Poul (A), Polívka, Vácha, Fedulov, Malík, Suk, D.Vacek – A.Půlpán ©, Martinec, Kolář, T.Půlpán, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Ukhin, Janoušek, Adolf

Utkání můžete sledovat v sobotu od 17:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák