TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

Další domácí utkání je skoro tu, přijede Trutnov

V sobotu přijede do Slaného Trutnov, tedy poslední soupeř, se kterým se středočeši ještě v této sezóně neutkali, zároveň to bude první domácí sobotní zápas v sezóně.

Tým z Krkonoš je po deseti kolech na sympatické páté pozici i přesto, že má odehráno pouze osm utkání, i proto v zápasech Trutnova padá celkově nejméně branek, celkově 49. Úvodní utkání tohoto ročníku s Bílinou bylo totiž odloženo kvůli problémům na místním stadionu.

Lídrem individuálních statistik severočechů je Jan Kolář, který sice vstřelil pouze jednu branku, avšak si připsal i osm gólových asistencí. Na záda mu s osmi body dýchají hned tři hráči – Tomáš Půlpán (5+2), Aleš Půlpán (4+3) a Jakub Martinec (3+4). V brance Trutnova se pravidelně střídají Oto Jeschke a Patrik Ašenbrenner, oba odchytali stejný počet minut a dokonce inkasovali stejně branek, tedy 12.

Po vlažném startu se Trutnov dostává do formy. První dvě utkání prohrál 1:3 ve Dvoře Králové a poté doma proti Sokolovu. Poté se však zvedl, z posledních šesti zápasů pouze jednou poznal hořkost porážky, jednou vyhrál až v prodloužení v derby ve Vrchlabí.

Na poslední vzájemné utkání Buldoci jistě nebudou vzpomínat v dobrém. Na domácí půdě je totiž Trutnov deklasoval 1:8! Za hosty zároveň vstřelil Aleš Půlpán hattrick, o další se branky se postarali Fedulov, Poul, Chytráček, Bažant a Hlaváček, za Řisuty se trefil Ivan Záleský.

V posledním utkání přijel do Trutnova Děčín, který si toto hrací kolo odpočine, je totiž posledním týmem, který ještě nevynechal kolo. Mírným favoritem sice byli Medvědi, domácí to však nedali znát a vyhráli nad v tu dobu prvním Děčínem 6:4.

Poslední utkání Trutnova:

HC BAK Trutnov – HC Děčín 6:4 (0:1; 3:1; 3:2)

Branky a nahrávky: 26. A.Půlpán (Kolář), 35. Smékal, 36. Polívka, 45. Janoušek (Smékal, Malík), 60. A.Půlpán (Kolář, Vácha), 60. T.Půlpán (Kastner) – 19. Faigl (Kopta), 25. Sladkovský (TS), 54. Kaltenböck (Oliverius), 57. Kaltenböck (Hašek)

HC BAK Trutnov: Jeschke (Ašenbrenner) – Poul (A), Polívka, Vácha, Fedulov, Malík, Suk, D.Vacek – A.Půlpán ©, Martinec, Kolář, T.Půlpán, Kastner, Chytráček (A), Zahradník, Smékal, Ukhin, Janoušek, Adolf

Utkání můžete sledovat v sobotu od 17:00 osobně na stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák