HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
42. KOLO // 18:00 21.2., ZS HC Kobra Praha

Do Krkonoš pro další body

Po středečním utkání, ve kterém Buldoci obrali Kobru o body se budou snažit výkon napodobit proti Vrchlabí.

Vrchlabí se momentálně nachází na čtvrté příčce, tedy na pozici, na které ukončilo loňskou sezónu, Řisuty jsou i přes středeční výhru v prodloužení stále na posledním místě.

Nejproduktivnějším hráčem severočechů je Michal Pšurný s Patrikem Urbanem, Pšurný vstřelil pět branek a připsal si devět gólových asistencí. Urban se trefil třikrát a má na svém kontě hned jedenáct přihrávek na gól.

Poslední kolo znamenalo pro Vrchlabí porážku s Děčínem, který po dvou prohrách v řadě znovu vyhrál a díky zaváhání Jablonce proti Bílině se vyhoupl znovu na čelo tabulky. Vrchlabí sice drželo s Medvědy tempo první dvě třetiny, v té poslední však dostalo hned tři branky a z Děčína si nepřivezlo ani bod po porážce 3:6.

V loňské sezóně Buldoci nedokázali ani jednou vyhrát nad zítřejším soupeřem, všechna čtyři utkání prohráli v základní hrací době. Poslední vyhrané utkání nad Vrchlabím si Řisuty připsaly v prosinci 2015, když vyhrály 3:2 po prodloužení, tenkrát se za Buldoky trefili i Ondřej Krpata a Matěj Kos, kteří v týmu působí dodnes.

Poslední utkání Vrchlabí:

HC Děčín – HC Stadion Vrchlabí 6:3 (1:1; 2:2; 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Navarra (Oliverius), 22. Oliverius (Vaněk), 24. Navarra (Hříbal), 46. Baránek (Navarra, Kaltenböck), 52. Oliverius (Vaněk, Baránek), 59. Hašek – 20. Šimoníček (Jirků), 30. Miškovský (Urban), 37. Šťastný (Filip)

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Abraham, Hejda, Jirků, Matějček, Tržický, Chleborád, Maďar – Filip, Šťastný, Krsek – Šimoníček, Bláha, Miškovský – Urban, Pšurný M., Kerekanič – Mach

Utkání můžete sledovat zítra od 18:00 osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

13.10. v 16:44 |

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák