HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Do Krkonoš pro další body

Do Krkonoš pro další body

Po středečním utkání, ve kterém Buldoci obrali Kobru o body se budou snažit výkon napodobit proti Vrchlabí.

Vrchlabí se momentálně nachází na čtvrté příčce, tedy na pozici, na které ukončilo loňskou sezónu, Řisuty jsou i přes středeční výhru v prodloužení stále na posledním místě.

Nejproduktivnějším hráčem severočechů je Michal Pšurný s Patrikem Urbanem, Pšurný vstřelil pět branek a připsal si devět gólových asistencí. Urban se trefil třikrát a má na svém kontě hned jedenáct přihrávek na gól.

Poslední kolo znamenalo pro Vrchlabí porážku s Děčínem, který po dvou prohrách v řadě znovu vyhrál a díky zaváhání Jablonce proti Bílině se vyhoupl znovu na čelo tabulky. Vrchlabí sice drželo s Medvědy tempo první dvě třetiny, v té poslední však dostalo hned tři branky a z Děčína si nepřivezlo ani bod po porážce 3:6.

V loňské sezóně Buldoci nedokázali ani jednou vyhrát nad zítřejším soupeřem, všechna čtyři utkání prohráli v základní hrací době. Poslední vyhrané utkání nad Vrchlabím si Řisuty připsaly v prosinci 2015, když vyhrály 3:2 po prodloužení, tenkrát se za Buldoky trefili i Ondřej Krpata a Matěj Kos, kteří v týmu působí dodnes.

Poslední utkání Vrchlabí:

HC Děčín – HC Stadion Vrchlabí 6:3 (1:1; 2:2; 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Navarra (Oliverius), 22. Oliverius (Vaněk), 24. Navarra (Hříbal), 46. Baránek (Navarra, Kaltenböck), 52. Oliverius (Vaněk, Baránek), 59. Hašek – 20. Šimoníček (Jirků), 30. Miškovský (Urban), 37. Šťastný (Filip)

HC Stadion Vrchlabí: Abrahám (Jelínek) – Abraham, Hejda, Jirků, Matějček, Tržický, Chleborád, Maďar – Filip, Šťastný, Krsek – Šimoníček, Bláha, Miškovský – Urban, Pšurný M., Kerekanič – Mach

Utkání můžete sledovat zítra od 18:00 osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

13.10. v 16:44 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák