Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra, která se utká s Řisuty, utkání začíná v 18:00.

Pražané si zatím nevedou příliš dobře, jsou přesně v polovině tabulky, tedy na šestém místě, což je po loňské první příčce v základní části s náskokem dvanácti bodů zklamání.

Nejproduktivnějším hráčem Kobry je s devíti body Dominik Novák, ten vstřelil dvě branky a na sedm jich přihrál, za ním je Michal Čurda, ten má na svém kontě tři přesné trefy a pět gólových asistencí, za ním jsou se sedmi body Lukáš Tuma (4+3), Filip Hlinka (3+4) a Jakub Jedlička (2+5).

Kobra si v posledním kole připsala cenný skalp lídra tabulky z Děčína (7:4), který podruhé za sebou prohrál a vinou této prohry se propadl na druhé místo, na čelo tabulky se posunul Jablonec po výhře právě nad Řisuty.

V loňské sezóně Buldoci na Kobru nevyzráli ani jednou, všechny utkání prohráli s celkovým skóre 8:28. Tito dva soupeři se střetli i v přípravě na tuto sezónu, toto utkání vyhrály Řisuty, za které se trefili Vyskočil, dvakrát Krpata, Janeček a Hampl, tito hráči přispěli k výhře středočechů 5:4.

Poslední utkání Kobry:

HC Kobra Praha – HC Děčín 7:4 (3:2; 1:0; 3:2)

Branky a nahrávky: 4. Semrád (Jedlička), 9. Šteiner, 9. Kellner (Matějček, Čurda), 39. Vacek (Hlinka, Jedlička), 45. Šteiner (Tuma, Novák), 58. Jedlička (Hlinka, Antončík), 59. Tuma (Novák) – 8. Volráb (Navarra, Macek), 11. Macek (Málek, Hašek), 42. Navarra (Oliverius, Baránek), 58. Navarra (Oliverius).

HC Kobra Praha: Mouček – Semrád, Ryzák, Vokurka, Skočovský, Verbík J., Verbík R., Vacek – Kellner, Jedlička, Slanina (A), Novák, Hlinka, Čurda, Matějček, Antončík ©, Tuma, Jindra, Šteiner (A)

Utkání můžete sledovat zítra od 18:00 osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

foto: hcvlci.cz

10.10. v 20:32 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák