TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra, která se utká s Řisuty, utkání začíná v 18:00.

Pražané si zatím nevedou příliš dobře, jsou přesně v polovině tabulky, tedy na šestém místě, což je po loňské první příčce v základní části s náskokem dvanácti bodů zklamání.

Nejproduktivnějším hráčem Kobry je s devíti body Dominik Novák, ten vstřelil dvě branky a na sedm jich přihrál, za ním je Michal Čurda, ten má na svém kontě tři přesné trefy a pět gólových asistencí, za ním jsou se sedmi body Lukáš Tuma (4+3), Filip Hlinka (3+4) a Jakub Jedlička (2+5).

Kobra si v posledním kole připsala cenný skalp lídra tabulky z Děčína (7:4), který podruhé za sebou prohrál a vinou této prohry se propadl na druhé místo, na čelo tabulky se posunul Jablonec po výhře právě nad Řisuty.

V loňské sezóně Buldoci na Kobru nevyzráli ani jednou, všechny utkání prohráli s celkovým skóre 8:28. Tito dva soupeři se střetli i v přípravě na tuto sezónu, toto utkání vyhrály Řisuty, za které se trefili Vyskočil, dvakrát Krpata, Janeček a Hampl, tito hráči přispěli k výhře středočechů 5:4.

Poslední utkání Kobry:

HC Kobra Praha – HC Děčín 7:4 (3:2; 1:0; 3:2)

Branky a nahrávky: 4. Semrád (Jedlička), 9. Šteiner, 9. Kellner (Matějček, Čurda), 39. Vacek (Hlinka, Jedlička), 45. Šteiner (Tuma, Novák), 58. Jedlička (Hlinka, Antončík), 59. Tuma (Novák) – 8. Volráb (Navarra, Macek), 11. Macek (Málek, Hašek), 42. Navarra (Oliverius, Baránek), 58. Navarra (Oliverius).

HC Kobra Praha: Mouček – Semrád, Ryzák, Vokurka, Skočovský, Verbík J., Verbík R., Vacek – Kellner, Jedlička, Slanina (A), Novák, Hlinka, Čurda, Matějček, Antončík ©, Tuma, Jindra, Šteiner (A)

Utkání můžete sledovat zítra od 18:00 osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

foto: hcvlci.cz

10.10. v 20:32 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák