HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra

Ve středu přijede do Slaného pražská Kobra, která se utká s Řisuty, utkání začíná v 18:00.

Pražané si zatím nevedou příliš dobře, jsou přesně v polovině tabulky, tedy na šestém místě, což je po loňské první příčce v základní části s náskokem dvanácti bodů zklamání.

Nejproduktivnějším hráčem Kobry je s devíti body Dominik Novák, ten vstřelil dvě branky a na sedm jich přihrál, za ním je Michal Čurda, ten má na svém kontě tři přesné trefy a pět gólových asistencí, za ním jsou se sedmi body Lukáš Tuma (4+3), Filip Hlinka (3+4) a Jakub Jedlička (2+5).

Kobra si v posledním kole připsala cenný skalp lídra tabulky z Děčína (7:4), který podruhé za sebou prohrál a vinou této prohry se propadl na druhé místo, na čelo tabulky se posunul Jablonec po výhře právě nad Řisuty.

V loňské sezóně Buldoci na Kobru nevyzráli ani jednou, všechny utkání prohráli s celkovým skóre 8:28. Tito dva soupeři se střetli i v přípravě na tuto sezónu, toto utkání vyhrály Řisuty, za které se trefili Vyskočil, dvakrát Krpata, Janeček a Hampl, tito hráči přispěli k výhře středočechů 5:4.

Poslední utkání Kobry:

HC Kobra Praha – HC Děčín 7:4 (3:2; 1:0; 3:2)

Branky a nahrávky: 4. Semrád (Jedlička), 9. Šteiner, 9. Kellner (Matějček, Čurda), 39. Vacek (Hlinka, Jedlička), 45. Šteiner (Tuma, Novák), 58. Jedlička (Hlinka, Antončík), 59. Tuma (Novák) – 8. Volráb (Navarra, Macek), 11. Macek (Málek, Hašek), 42. Navarra (Oliverius, Baránek), 58. Navarra (Oliverius).

HC Kobra Praha: Mouček – Semrád, Ryzák, Vokurka, Skočovský, Verbík J., Verbík R., Vacek – Kellner, Jedlička, Slanina (A), Novák, Hlinka, Čurda, Matějček, Antončík ©, Tuma, Jindra, Šteiner (A)

Utkání můžete sledovat zítra od 18:00 osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

foto: hcvlci.cz

10.10. v 20:32 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák