TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Do Jablonce proti místním Vlkům

Do Jablonce proti místním Vlkům

Buldoci se v sobotu vydají na sever Čech, kde se v Jablonci utkají s místními Vlky, ti jsou momentálně na druhé příčce, když v posledním kole dokázali porazit do té doby stoprocentní Děčín.

Ve čtyřech vzájemných utkáních, která se odehrála minulou sezónu, oba týmy vybojovaly dvě výhry, první dvě utkání šla na stranu Jablonce po skóre 4:2 a 4:1 pro Vlky, poslední dva zápasy, včetně posledního zápasu základní části, vyhráli Buldoci po výsledcích 6:3 a 3:1.

Sám Jablonec také ztratili pouze tři body po jedné porážce, kterou utrpěli v pátém kole na horké půdě ve Vrchlabí, kde podlehl 3:4, o branky Vlků se postarali Mulač, Bříška a Žalud.

V posledním kole se Jablonec představil proti již zmíněnému Děčínu, kde po velice vyrovnaném průběhu zvítězil 4:3 po brankách Víška, Tondra a dvěma trefám Havlase.

Poslední utkání Jablonce:

HC Děčín – HC Vlci Jablonec 3:4 (1:0; 2:3; 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Kaltenböck (Oliverius), 28. Hašek (Kaltenböck, Volráb), 32. Hašek – 2. Víšek (Pavlů), 22. Havlas (TS), 38. Havlas (Pavlů), 51. Tondr (Bříška, Homolka)

HC Vlci Jablonec: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Pilař, Tondr M., Zeman, Pulec – Homolka, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Babec – Frk, Peřina, Gecko

Po posledním prohraném utkání proti Mostu se Buldoci propadli na dno tabulky, to se však budou snažit odčinit již zítra na severu Čech, utkání začíná v 18:00, Vy jej můžete sledovat přímo na stadionu v Jablonci nebo pomocí online přenosu.

6.10. v 20:29 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák