HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
42. KOLO // 18:00 21.2., ZS HC Kobra Praha

Do Jablonce proti místním Vlkům

Buldoci se v sobotu vydají na sever Čech, kde se v Jablonci utkají s místními Vlky, ti jsou momentálně na druhé příčce, když v posledním kole dokázali porazit do té doby stoprocentní Děčín.

Ve čtyřech vzájemných utkáních, která se odehrála minulou sezónu, oba týmy vybojovaly dvě výhry, první dvě utkání šla na stranu Jablonce po skóre 4:2 a 4:1 pro Vlky, poslední dva zápasy, včetně posledního zápasu základní části, vyhráli Buldoci po výsledcích 6:3 a 3:1.

Sám Jablonec také ztratili pouze tři body po jedné porážce, kterou utrpěli v pátém kole na horké půdě ve Vrchlabí, kde podlehl 3:4, o branky Vlků se postarali Mulač, Bříška a Žalud.

V posledním kole se Jablonec představil proti již zmíněnému Děčínu, kde po velice vyrovnaném průběhu zvítězil 4:3 po brankách Víška, Tondra a dvěma trefám Havlase.

Poslední utkání Jablonce:

HC Děčín – HC Vlci Jablonec 3:4 (1:0; 2:3; 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Kaltenböck (Oliverius), 28. Hašek (Kaltenböck, Volráb), 32. Hašek – 2. Víšek (Pavlů), 22. Havlas (TS), 38. Havlas (Pavlů), 51. Tondr (Bříška, Homolka)

HC Vlci Jablonec: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Pilař, Tondr M., Zeman, Pulec – Homolka, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Babec – Frk, Peřina, Gecko

Po posledním prohraném utkání proti Mostu se Buldoci propadli na dno tabulky, to se však budou snažit odčinit již zítra na severu Čech, utkání začíná v 18:00, Vy jej můžete sledovat přímo na stadionu v Jablonci nebo pomocí online přenosu.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák