HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Do Jablonce proti místním Vlkům

Buldoci se v sobotu vydají na sever Čech, kde se v Jablonci utkají s místními Vlky, ti jsou momentálně na druhé příčce, když v posledním kole dokázali porazit do té doby stoprocentní Děčín.

Ve čtyřech vzájemných utkáních, která se odehrála minulou sezónu, oba týmy vybojovaly dvě výhry, první dvě utkání šla na stranu Jablonce po skóre 4:2 a 4:1 pro Vlky, poslední dva zápasy, včetně posledního zápasu základní části, vyhráli Buldoci po výsledcích 6:3 a 3:1.

Sám Jablonec také ztratili pouze tři body po jedné porážce, kterou utrpěli v pátém kole na horké půdě ve Vrchlabí, kde podlehl 3:4, o branky Vlků se postarali Mulač, Bříška a Žalud.

V posledním kole se Jablonec představil proti již zmíněnému Děčínu, kde po velice vyrovnaném průběhu zvítězil 4:3 po brankách Víška, Tondra a dvěma trefám Havlase.

Poslední utkání Jablonce:

HC Děčín – HC Vlci Jablonec 3:4 (1:0; 2:3; 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Kaltenböck (Oliverius), 28. Hašek (Kaltenböck, Volráb), 32. Hašek – 2. Víšek (Pavlů), 22. Havlas (TS), 38. Havlas (Pavlů), 51. Tondr (Bříška, Homolka)

HC Vlci Jablonec: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Pilař, Tondr M., Zeman, Pulec – Homolka, Bříška, Tondr L. – Víšek, Havlas, Nevyhoštěný – Mulač, Brokeš, Babec – Frk, Peřina, Gecko

Po posledním prohraném utkání proti Mostu se Buldoci propadli na dno tabulky, to se však budou snažit odčinit již zítra na severu Čech, utkání začíná v 18:00, Vy jej můžete sledovat přímo na stadionu v Jablonci nebo pomocí online přenosu.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák