TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí
21. KOLO // 17:00 29.11., ZS Slaný

Zitra se Řisuty utkají s „místním“ soupeřem, HC Most

Zitra se Řisuty utkají s „místním“ soupeřem, HC Most

Středa, to znamená další zápasy 2. ligy. V rámci 7. kola skupiny západ se střetnou dva celky hrající na zimním stadionu ve Slaném – Řisuty a Most.

Celek Mostu se v létě výrazně obměnil, stále má však v týmu hráče tipu Jan Alinč a Vojtěch Kubinčák, kteří mají dohromady 1429 zápasů v Extralize.

I přesto se však Most trápí. Všech pět odehraných zápasů totiž prohrál, nejblíže k bodování se loňský účastník WSM ligy proti zatím stoprocentnímu Děčínu, se kterým ještě čtyři minuty před koncem drželi nerozhodný stav, v posledních minutách se však Medvědi prosadili hned třikrát a strhli vedení na svou stranu, Most tak již potřetí v tomto ročníku prohrál poměrem 4:7.

Utkání začíná v 18:00, vy jej můžete sledovat osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Mostu:

HC Most – HC Děčín 4:7 (0:3; 4:1; 0:3)

Branky a nahrávky: 27. Šefl (Rod, Kubinčák), 28. Sklenička (Rod, Šefl), 35. Sklenička (Hora), 37. Šefl (Hora) – 5. Hašek (Zajan, Michajlič), 11. Sladkovský (Kaltenböck), 15. Sladkovský (Navarra), 29. Zajan (Volráb), 56. Sladkovský (Oliverius, Kaltenböck), 59. Navarra (Kaltenböck, Oliverius), 60. Oliverius (Sladkovský)

HC Most: Spěšný (Kuchař) – Hora, Šefl, Sklenička, Míka, Hlaváček – Hajšman, Kubinčák, Rod, Sýkora, Alinč, Tuček, Vorobjov, Kohút.

3.10. v 15:25 |

Aktuality

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák