HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Zitra se Řisuty utkají s „místním“ soupeřem, HC Most

Středa, to znamená další zápasy 2. ligy. V rámci 7. kola skupiny západ se střetnou dva celky hrající na zimním stadionu ve Slaném – Řisuty a Most.

Celek Mostu se v létě výrazně obměnil, stále má však v týmu hráče tipu Jan Alinč a Vojtěch Kubinčák, kteří mají dohromady 1429 zápasů v Extralize.

I přesto se však Most trápí. Všech pět odehraných zápasů totiž prohrál, nejblíže k bodování se loňský účastník WSM ligy proti zatím stoprocentnímu Děčínu, se kterým ještě čtyři minuty před koncem drželi nerozhodný stav, v posledních minutách se však Medvědi prosadili hned třikrát a strhli vedení na svou stranu, Most tak již potřetí v tomto ročníku prohrál poměrem 4:7.

Utkání začíná v 18:00, vy jej můžete sledovat osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Mostu:

HC Most – HC Děčín 4:7 (0:3; 4:1; 0:3)

Branky a nahrávky: 27. Šefl (Rod, Kubinčák), 28. Sklenička (Rod, Šefl), 35. Sklenička (Hora), 37. Šefl (Hora) – 5. Hašek (Zajan, Michajlič), 11. Sladkovský (Kaltenböck), 15. Sladkovský (Navarra), 29. Zajan (Volráb), 56. Sladkovský (Oliverius, Kaltenböck), 59. Navarra (Kaltenböck, Oliverius), 60. Oliverius (Sladkovský)

HC Most: Spěšný (Kuchař) – Hora, Šefl, Sklenička, Míka, Hlaváček – Hajšman, Kubinčák, Rod, Sýkora, Alinč, Tuček, Vorobjov, Kohút.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák