TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Řisuty v sobotu vyzvou dalšího nováčka, tentokrát Letňany

Buldoci se v šestém kole druhé ligy potkají již s druhým celkem, který ještě minulou sezónu hrál v přeboru, tentokrát proti Letcům Letňany, utkání začíná netradičně v 18:40.

Letňany v minulé sezóně vyhrály Pražský přebor mužů a následně postoupily až do finále o druhou ligu, následně odkoupily licenci od Techniky Brno.

Pražskému klubu se vstup do sezóny nevyvedl ideálně, z pěti zápasů dokázal zvítězit pouze jednou, stalo se tak ve třetím kole, když Letci překvapili ve venkovním zápase jednoho z favoritů skupiny, HC Vrchlabí.

Zápas budete moci sledovat osobně v Ice Areně Letňany, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Letňan:

HC Děčín – HC Letci Letňany 5:1 (1:0; 3:0; 1:1)

Branky a nahrávky: 13. Navarra (Oliverius, Baránek), 21. Volráb (Kaltenböck), 23. Sladkovský (Faigl, Loukota), 25. Volráb (Hašek), 59. Volráb – 53. Lojka (Novák)
HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Beran, Saňa, Novák, Gebel, Kučera L., Chvála, Uhlíř, Lytvynov – Doležal, Horák, Volek – Lojka, Honetschläger, Švarc – Havlůj, Kučera J., Dyrynk – Prchal Vo., Prchal Vá., Kotyra

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák