Řisuty v sobotu vyzvou dalšího nováčka, tentokrát Letňany

Buldoci se v šestém kole druhé ligy potkají již s druhým celkem, který ještě minulou sezónu hrál v přeboru, tentokrát proti Letcům Letňany, utkání začíná netradičně v 18:40.

Letňany v minulé sezóně vyhrály Pražský přebor mužů a následně postoupily až do finále o druhou ligu, následně odkoupily licenci od Techniky Brno.

Pražskému klubu se vstup do sezóny nevyvedl ideálně, z pěti zápasů dokázal zvítězit pouze jednou, stalo se tak ve třetím kole, když Letci překvapili ve venkovním zápase jednoho z favoritů skupiny, HC Vrchlabí.

Zápas budete moci sledovat osobně v Ice Areně Letňany, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Letňan:

HC Děčín – HC Letci Letňany 5:1 (1:0; 3:0; 1:1)

Branky a nahrávky: 13. Navarra (Oliverius, Baránek), 21. Volráb (Kaltenböck), 23. Sladkovský (Faigl, Loukota), 25. Volráb (Hašek), 59. Volráb – 53. Lojka (Novák)
HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Beran, Saňa, Novák, Gebel, Kučera L., Chvála, Uhlíř, Lytvynov – Doležal, Horák, Volek – Lojka, Honetschläger, Švarc – Havlůj, Kučera J., Dyrynk – Prchal Vo., Prchal Vá., Kotyra

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák