HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Řisuty v sobotu vyzvou dalšího nováčka, tentokrát Letňany

Buldoci se v šestém kole druhé ligy potkají již s druhým celkem, který ještě minulou sezónu hrál v přeboru, tentokrát proti Letcům Letňany, utkání začíná netradičně v 18:40.

Letňany v minulé sezóně vyhrály Pražský přebor mužů a následně postoupily až do finále o druhou ligu, následně odkoupily licenci od Techniky Brno.

Pražskému klubu se vstup do sezóny nevyvedl ideálně, z pěti zápasů dokázal zvítězit pouze jednou, stalo se tak ve třetím kole, když Letci překvapili ve venkovním zápase jednoho z favoritů skupiny, HC Vrchlabí.

Zápas budete moci sledovat osobně v Ice Areně Letňany, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Letňan:

HC Děčín – HC Letci Letňany 5:1 (1:0; 3:0; 1:1)

Branky a nahrávky: 13. Navarra (Oliverius, Baránek), 21. Volráb (Kaltenböck), 23. Sladkovský (Faigl, Loukota), 25. Volráb (Hašek), 59. Volráb – 53. Lojka (Novák)
HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Beran, Saňa, Novák, Gebel, Kučera L., Chvála, Uhlíř, Lytvynov – Doležal, Horák, Volek – Lojka, Honetschläger, Švarc – Havlůj, Kučera J., Dyrynk – Prchal Vo., Prchal Vá., Kotyra

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák