TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

Řisuty v sobotu vyzvou dalšího nováčka, tentokrát Letňany

Buldoci se v šestém kole druhé ligy potkají již s druhým celkem, který ještě minulou sezónu hrál v přeboru, tentokrát proti Letcům Letňany, utkání začíná netradičně v 18:40.

Letňany v minulé sezóně vyhrály Pražský přebor mužů a následně postoupily až do finále o druhou ligu, následně odkoupily licenci od Techniky Brno.

Pražskému klubu se vstup do sezóny nevyvedl ideálně, z pěti zápasů dokázal zvítězit pouze jednou, stalo se tak ve třetím kole, když Letci překvapili ve venkovním zápase jednoho z favoritů skupiny, HC Vrchlabí.

Zápas budete moci sledovat osobně v Ice Areně Letňany, nebo pomocí online přenosu.

Poslední zápas Letňan:

HC Děčín – HC Letci Letňany 5:1 (1:0; 3:0; 1:1)

Branky a nahrávky: 13. Navarra (Oliverius, Baránek), 21. Volráb (Kaltenböck), 23. Sladkovský (Faigl, Loukota), 25. Volráb (Hašek), 59. Volráb – 53. Lojka (Novák)
HC Letci Letňany: Pírs (Sljusarčuk) – Beran, Saňa, Novák, Gebel, Kučera L., Chvála, Uhlíř, Lytvynov – Doležal, Horák, Volek – Lojka, Honetschläger, Švarc – Havlůj, Kučera J., Dyrynk – Prchal Vo., Prchal Vá., Kotyra

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák