HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

Ve středu proti Baníku Sokolov

Sokolov má za sebou rušné období. Nejprve skončil poslední v základní části a šel do baráže, kde skončil poslední a tak to vypadalo, že si tuto sezónu zahraje Krajskou soutěž, klub ze západu republiky však odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a ve třetí nejvyšší soutěži tedy zůstal i nadále.

Po čtyřech kolech je Baník na páté pozici s pěti body, po jedné výhře v prodloužení a jedné výhře v základní hrací době. Nejlepším střelcem Sokolova je s pěti brankami Martin Osmík, kanadské bodování vede Pavel Kuběna, který má na kontě jeden přesný zásah a pět asistencí.

Utkání začíná v 18:00, sledovat jej můžete osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák