TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Ve středu proti Baníku Sokolov

Sokolov má za sebou rušné období. Nejprve skončil poslední v základní části a šel do baráže, kde skončil poslední a tak to vypadalo, že si tuto sezónu zahraje Krajskou soutěž, klub ze západu republiky však odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a ve třetí nejvyšší soutěži tedy zůstal i nadále.

Po čtyřech kolech je Baník na páté pozici s pěti body, po jedné výhře v prodloužení a jedné výhře v základní hrací době. Nejlepším střelcem Sokolova je s pěti brankami Martin Osmík, kanadské bodování vede Pavel Kuběna, který má na kontě jeden přesný zásah a pět asistencí.

Utkání začíná v 18:00, sledovat jej můžete osobně na stadionu, nebo pomocí online přenosu.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák