HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

V sobotu jedou Buldoci na půdu nováčka

V sobotu se Buldoci vydají na své druhé venkovní utkání sezóny, setkají se s nováčkem soutěže z Dvora Králové.

Mistr Královéhradecké krajské ligy za sezónu 2016/17 si vybojoval postup do 2. ligy a byl přiřazen do skupiny západ, kde se mimo jiné utká i se svými rivaly z Vrchlabí a Trutnova.

Právě s Vrchlabím se RODOS potkal ihned v prvním kole sezóny, po bojovném výkonu padl 2:7, za Dvůr Králové se trefili Fořt a Ďurač. Druhý zápas, a zároveň první domácí zápas, odehrál RODOS proti dalšímu blízkému soupeři, Trutnovu. Připsal si první tři body do tabulky za vítězství 3:1, branky vstřelili Hrazdíra, Kmošek a Luštinec. A v posledním hracím kole se svěřenci Ivana Houdy vydali na půdu prvního Děčína, kde podle očekávání padli, v tomto případě 2:6 po trefách Zmítka a Ďurače.

Utkání začíná v 17:00, online přenos by měl být připraven zde.

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák