HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Ve středu Draci přivítali na svém ledě v rámci třetího kola 2. ligy západ Draky z Bíliny, kterým podlehli po zlepšeném výkonu 2:4.

Utkání začalo poměrně vlažně, na první šanci se muselo čekat až do poloviny třetiny. To se do protiútoku dostali Hampl s Kailem, druhý jmenovaný hráč se ocitl tváří v tvář s brankářem, bohužel Kurakoua neprostřelil. Další šanci si Buldoci vytvořili po chybě obrany, když se Tomáš Vildumetz ocitl úplně volný za obranou na modré čáře a uháněl sám na gólmana Bíliny, Kurakou vytáhl další skvělý zákrok. Po dvou neproměněných šancí domácích tedy udeřili Draci. Procházka s Petrášem se dostali do protiútoku dva na jednoho, Petráš přihrál právě na Jakuba Procházku, který nadvakrát prostřelil Chabra, 0:1.

Začátek druhé třetiny Buldoci zaspali a rychle inkasovali dvě branky. Nejdříve se po přihrávce Procházky trefil Komínek, poté v přesilovce tečoval střelu od modré čáry před brankářem Krastenics, 0:3. Buldoci se však nezdávali, ve 28. minutě dokonce dokázali snížit, branka však nemohla být uznána proto, že hráč, který branku vstřelil, nebyl zapsaný v zápise o utkání. Ani poté se domácí nevzdali, ve 32. minutě snížil na 1:3 Lukáš Kužel, jehož střela z první překonala brankáře. Na další gól se nečekalo ani dvě minuty. Poté, co byl vyloučen hostující Antonín Fryč Bílina špatně vystřídala a nechala na levém křídle úplně volného Adama Kellera, jehož střela prošla výstrojí brankáře, 2:3. V zápětí měli na druhé straně velké šance Petráš s Brettschneiderem, prvního jmenovaného zastavil Chabr, Brettschneiderovu střelu zastavila tyč.

Ve třetí třetině byli Draci celkem čtyřikrát vyloučeni, domácí ani jednou nedokázali těchto výhod využít. Nestalo se tak ani poté, co si Bílek ze vzduchu zpracoval přihrávku z pravé strany, puk pouze orazítkoval tyč. Řisuty své šance nevyužily a tak udeřili hosté. Dvě minuty před koncem se po přihrávce Kýhose prosadil Lukáš Hrdlička, který upravil skóre na konečných 2:4.

HC Řisuty – HC Draci Bílina 2:4 (0:1; 2:2; 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Kužel (Vildumetz, Vyskočil), 34. Keller (Petržílka) – 19. Procházka (Petráš, Bohm), 23. Komínek (Procházka, Bohm), 24. Krastenics (Štěpánek, Hrdlička), 58. Hrdlička (Kýhos, Mála)

HC Řisuty: Chabr (Ilašenko) – Babický, Dostál – Petržílka, Bílek – Keller, Havelka – Krpata, Kos ©, Vyskočil – Fortelka, Janeček,Hampl – Kužel, Záleský, Vildumetz – Kail, Slánský
HC Draci Bílina: Kurakou (Odložilík) – Polák, Zicho – Fučík, Běhula – Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm © – Hrdlička, Kýhos, Mála – Krastenics, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenárt

21.09. v 10:35 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák