TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Proti Bílině v prvním domácím utkání prohra

Ve středu Draci přivítali na svém ledě v rámci třetího kola 2. ligy západ Draky z Bíliny, kterým podlehli po zlepšeném výkonu 2:4.

Utkání začalo poměrně vlažně, na první šanci se muselo čekat až do poloviny třetiny. To se do protiútoku dostali Hampl s Kailem, druhý jmenovaný hráč se ocitl tváří v tvář s brankářem, bohužel Kurakoua neprostřelil. Další šanci si Buldoci vytvořili po chybě obrany, když se Tomáš Vildumetz ocitl úplně volný za obranou na modré čáře a uháněl sám na gólmana Bíliny, Kurakou vytáhl další skvělý zákrok. Po dvou neproměněných šancí domácích tedy udeřili Draci. Procházka s Petrášem se dostali do protiútoku dva na jednoho, Petráš přihrál právě na Jakuba Procházku, který nadvakrát prostřelil Chabra, 0:1.

Začátek druhé třetiny Buldoci zaspali a rychle inkasovali dvě branky. Nejdříve se po přihrávce Procházky trefil Komínek, poté v přesilovce tečoval střelu od modré čáry před brankářem Krastenics, 0:3. Buldoci se však nezdávali, ve 28. minutě dokonce dokázali snížit, branka však nemohla být uznána proto, že hráč, který branku vstřelil, nebyl zapsaný v zápise o utkání. Ani poté se domácí nevzdali, ve 32. minutě snížil na 1:3 Lukáš Kužel, jehož střela z první překonala brankáře. Na další gól se nečekalo ani dvě minuty. Poté, co byl vyloučen hostující Antonín Fryč Bílina špatně vystřídala a nechala na levém křídle úplně volného Adama Kellera, jehož střela prošla výstrojí brankáře, 2:3. V zápětí měli na druhé straně velké šance Petráš s Brettschneiderem, prvního jmenovaného zastavil Chabr, Brettschneiderovu střelu zastavila tyč.

Ve třetí třetině byli Draci celkem čtyřikrát vyloučeni, domácí ani jednou nedokázali těchto výhod využít. Nestalo se tak ani poté, co si Bílek ze vzduchu zpracoval přihrávku z pravé strany, puk pouze orazítkoval tyč. Řisuty své šance nevyužily a tak udeřili hosté. Dvě minuty před koncem se po přihrávce Kýhose prosadil Lukáš Hrdlička, který upravil skóre na konečných 2:4.

HC Řisuty – HC Draci Bílina 2:4 (0:1; 2:2; 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Kužel (Vildumetz, Vyskočil), 34. Keller (Petržílka) – 19. Procházka (Petráš, Bohm), 23. Komínek (Procházka, Bohm), 24. Krastenics (Štěpánek, Hrdlička), 58. Hrdlička (Kýhos, Mála)

HC Řisuty: Chabr (Ilašenko) – Babický, Dostál – Petržílka, Bílek – Keller, Havelka – Krpata, Kos ©, Vyskočil – Fortelka, Janeček,Hampl – Kužel, Záleský, Vildumetz – Kail, Slánský
HC Draci Bílina: Kurakou (Odložilík) – Polák, Zicho – Fučík, Běhula – Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm © – Hrdlička, Kýhos, Mála – Krastenics, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenárt

21.09. v 10:35 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák