TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

První domácí zápas sezóny je za dveřmi

Je to tady, již dnes Buldoci odehrají své první domácí utkání sezóny. Od 18:00 přivítáme na Zimním stadionu ve Slaném Bílinu.

Po prvním nevydařeném zápase v Děčíně měli svěřenci Martina Procházky celý týden na přípravu na dnešní utkání, v druhém kole totiž měli volno. Buldoci jsou aktuálně až na osmé pozici, dvě příčky nad svým dnešním soupeřem, kterými jsou Draci z Bíliny.

Ti mají také pouze jeden odehraný zápas i přesto, že minulou středu odcestovali na zápas s Trutnovem. Tam se však dozvěděli, že je trutnovský zimák bez vody, utkání tedy bylo odloženo. První utkání tedy Bílina odehrála až tuto sobotu, kdy na vlastním ledě přivítala Děčín. Domácí utkání nezvládli a prohráli 2:7, tato výhra navíc pomohla Děčínu k průběžnému prvnímu místu v tabulce.

S Bílinou jsme neprohráli posledních sedm soutěžních utkání, prodloužíme tuto sérii? To můžete zjistit přímo na Zimním stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

Poslední utkání Bíliny:

HC Draci Bílina – HC Děčín 2:7 (1:3, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Petráš, 40. Polák (Petráš, Štěpánek) – 2. Hašek (Volráb, Sladkovský), 6. Zajan (Hříbal, Málek), 10. Sladkovský (Kopta), 24. Hašek (Volráb), 28. Chmel, 33. Hašek (Oliverius, Kaltenböck), 43. Hašek (Málek)

HC Draci Bílina: Odložilík (Uher) – Polák, Zicho, Fučík, Běhula, Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm – Hrdlička, Kýhos, Mála – Kopřiva, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenart, Krastenič

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák