HC Dvůr Králové n. L. VS. TJ HC Řisuty
19. KOLO // 18:00 20.11., ZS Dvůr Králové

První domácí zápas sezóny je za dveřmi

Je to tady, již dnes Buldoci odehrají své první domácí utkání sezóny. Od 18:00 přivítáme na Zimním stadionu ve Slaném Bílinu.

Po prvním nevydařeném zápase v Děčíně měli svěřenci Martina Procházky celý týden na přípravu na dnešní utkání, v druhém kole totiž měli volno. Buldoci jsou aktuálně až na osmé pozici, dvě příčky nad svým dnešním soupeřem, kterými jsou Draci z Bíliny.

Ti mají také pouze jeden odehraný zápas i přesto, že minulou středu odcestovali na zápas s Trutnovem. Tam se však dozvěděli, že je trutnovský zimák bez vody, utkání tedy bylo odloženo. První utkání tedy Bílina odehrála až tuto sobotu, kdy na vlastním ledě přivítala Děčín. Domácí utkání nezvládli a prohráli 2:7, tato výhra navíc pomohla Děčínu k průběžnému prvnímu místu v tabulce.

S Bílinou jsme neprohráli posledních sedm soutěžních utkání, prodloužíme tuto sérii? To můžete zjistit přímo na Zimním stadionu ve Slaném, nebo pomocí online přenosu.

Poslední utkání Bíliny:

HC Draci Bílina – HC Děčín 2:7 (1:3, 1:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Petráš, 40. Polák (Petráš, Štěpánek) – 2. Hašek (Volráb, Sladkovský), 6. Zajan (Hříbal, Málek), 10. Sladkovský (Kopta), 24. Hašek (Volráb), 28. Chmel, 33. Hašek (Oliverius, Kaltenböck), 43. Hašek (Málek)

HC Draci Bílina: Odložilík (Uher) – Polák, Zicho, Fučík, Běhula, Brettschneider, Fryč – Procházka, Komínek, Böhm – Hrdlička, Kýhos, Mála – Kopřiva, Petráš, Štěpánek – Jirkovský, Lenart, Krastenič

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák