Bohužel, v prvním utkání sezóny jsme podlehli Děčínu

Bohužel, v prvním utkání sezóny jsme podlehli Děčínu

Ve středu v 18:00 vypukla nová sezóna 2. ligy západ, my jsme ji zahájili v Děčíně – bohužel pro nás neúspěšně.

Ihned ze začátku utkání jsme si vypracovali dvě šance, David Vyskočil na levé straně dostal puk před odkrytou branku Děčína, jeho střela však zamířila mimo. O necelé dvě minuty později se Petr Patyk ocitl v nájezdu na Lukáše Lavingera, ten jeho pokus lapil do náruče. Poté se hra na pár minut trochu zklidnila, další šanci měl až v desáté minutě Ondřej Hříbal, to byla také šance proměněná. V přesilové hře se k dorážce po střele Vorlába dostal právě domácí obránce a uklidil puk k tyči. Do konce třetiny ještě měli slibné příležitosti Janeček a domácí Faigl, ani jeden neproměnil, po siréně bylo na světelné tabuli skóre 1:0.

Na úvod prostřední části hry nebezpečně dorážel puk Ondřej Kopta, branku Ilašenka však minul. Volrábovu přihrávku obdržel Jaroslav Hašek, jehož střelu musel Ilašenko vyrážet betonem. Následného závaru před naší brankou chtěl využít Hašek, doklepnout puk do branky se mu nepovedlo, to vše se událo ve 28. minutě. Další šanci již domácí proměnili. Volný puk před naší brankou si převzal Daniel Volráb, jehož následná rána propálila vše, co jí stálo v cestě, 2:0. O dvě minuty poté byl vyloučen právě autor branky Volráb, další minutu po něm Michal Oliverius, výhody pět na tři jsme využili. Matěj Kos se z blízkosti branky dostal ke střele a snížil tak znovu na rozdíl jediné branky. V závěru třetiny nebezpečně prověřili Ilašenka postupně Hašek, Volráb i Zajan, ani jednomu se však nepodařilo našeho brankáře prostřelit, do kabin se tedy šlo za stavu 1:2 z našeho pohledu.

Tři minuty po zahájení závěrečné periody zápasu byl vyloučen Zajan, toho jsme využít nedokázali a tak udeřili domácí. Právě vyloučený Pavel Zajan se půl minuty po skončení trestu dostal k puku na pravé strany a prostřelil špatně postaveného brankáře – 3:1. Zanedlouho po brance byl vyloučen Petr Patyk, ten se na led vrátil za pouhých 30 sekund. Na konci kombinace Medvědů byla střela Tomáše Faigla, na kterou Ilašenko nedosáhl. Pouze tři minuty a pět vteřin trvalo Medvědům vstřelit další branku. Adam Keller byl vyloučen a pouhé čtyři sekundy po skončení jeho trestu Děčín udeřil znovu, Radim Vacek se dostal ke střele z blízkosti branky a zakončil přesně – 5:1. Pět minut před koncem nám ještě dal malou naději Michal Fortelka, ta však vyhasla o 77 sekund později po další trefě Daniela Volrába, který upravil skóre na konečných 6:2.

HC Děčín-TJ HC Řisuty 6:2 (1:0; 1:1; 4:1)

Sestava HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Babický, Kužel, Keller, Bílek, Havelka, Dostál, Petržílka – Krpata, Kos, Vyskočil – Janeček, Záleský, Fortelka – Kalla, Choc, Patyk – Schildhabel

Branky HC Řisuty: 36. Kos (Havelka, Krpata), 56. Fortelka (Janeček)

13.09. v 21:00 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák