TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

Druholigovou sezónu číslo 13 zahájíme v Děčíně

Již zítra to vypukne – naše 13. druholigová sezóna započne na ledě HC Děčín.
Medvědi se v minulé sezóně v základní části umístili dvě příčky před námi, tedy na šesté pozici, v osmifinále poté vypadli s Moravskými Budějovicemi.
Příprava Děčínu výsledkově nevyšla ideálně, třikrát vyhráli a pětkrát poznali chuť porážky, jeden z prohraných zápasů byl hned ten první, a to na našem domácím ledě.
Zítřejší utkání bude věnováno Radku Zelenkovi, bývalý hráč a trenér mládeže HC Děčín zemřel na konci srpna, bylo mu pouhých 44 let.
Poslední čtyři soutěžní vzájemné zápasy jsme nedokázali Medvědy porazit ani jednou. Dvakrát jsme jim podlehli po prodloužení či nájezdech, dvakrát v základní hrací době. Podaří se je nám zdolat? To se dozvíme zítra ve večerních hodinách.

Utkání začíná v 18:00, vy budete moci sledovat textový přenos zde: http://www.onlajny.com/…13/id/219199

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák