Druholigovou sezónu číslo 13 zahájíme v Děčíně

Již zítra to vypukne – naše 13. druholigová sezóna započne na ledě HC Děčín.
Medvědi se v minulé sezóně v základní části umístili dvě příčky před námi, tedy na šesté pozici, v osmifinále poté vypadli s Moravskými Budějovicemi.
Příprava Děčínu výsledkově nevyšla ideálně, třikrát vyhráli a pětkrát poznali chuť porážky, jeden z prohraných zápasů byl hned ten první, a to na našem domácím ledě.
Zítřejší utkání bude věnováno Radku Zelenkovi, bývalý hráč a trenér mládeže HC Děčín zemřel na konci srpna, bylo mu pouhých 44 let.
Poslední čtyři soutěžní vzájemné zápasy jsme nedokázali Medvědy porazit ani jednou. Dvakrát jsme jim podlehli po prodloužení či nájezdech, dvakrát v základní hrací době. Podaří se je nám zdolat? To se dozvíme zítra ve večerních hodinách.

Utkání začíná v 18:00, vy budete moci sledovat textový přenos zde: http://www.onlajny.com/…13/id/219199

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák