TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Druholigovou sezónu číslo 13 zahájíme v Děčíně

Již zítra to vypukne – naše 13. druholigová sezóna započne na ledě HC Děčín.
Medvědi se v minulé sezóně v základní části umístili dvě příčky před námi, tedy na šesté pozici, v osmifinále poté vypadli s Moravskými Budějovicemi.
Příprava Děčínu výsledkově nevyšla ideálně, třikrát vyhráli a pětkrát poznali chuť porážky, jeden z prohraných zápasů byl hned ten první, a to na našem domácím ledě.
Zítřejší utkání bude věnováno Radku Zelenkovi, bývalý hráč a trenér mládeže HC Děčín zemřel na konci srpna, bylo mu pouhých 44 let.
Poslední čtyři soutěžní vzájemné zápasy jsme nedokázali Medvědy porazit ani jednou. Dvakrát jsme jim podlehli po prodloužení či nájezdech, dvakrát v základní hrací době. Podaří se je nám zdolat? To se dozvíme zítra ve večerních hodinách.

Utkání začíná v 18:00, vy budete moci sledovat textový přenos zde: http://www.onlajny.com/…13/id/219199

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák