TJ HC Řisuty VS. HC Stadion Vrchlabí

Medvědům jsme ve druhém vzájemném zápase podlehli na nájezdy

Poslední srpnový den mimo jiné také znamenal naše předposlední přípravné utkání, ve kterém nás na vlastním ledě vyzvali Medvědi z Děčína.

Hned ze začátku zápasu měli domácí k dispozici příležitosti ke skórování, Zajan však ze slibné pozice minul. Poté byl vyloučen Dostál a o minutu později Bílek, Medvědi tedy měli k dispozici přesilovou hru pět na tři, tu však nevyužili. A tak Děčín udeřil až minutu po konci přesilovky. Šetka našel před brankou Lukáše Sladkovského, jehož střela znamenala jeho první branku v dresu Děčína.

Ihned po začátku druhé třetiny se nám podařilo vyrovnat. Bílkova přihrávka se dostala přesně do míst, kde byl Matěj Kos, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě. Na přelomu poloviny zápasu znovu udeřili domácí. Michal Oliverius obral jednoho z obránců o puk a překonal Chabra, 2:1. Přesně půl minuty po vstřelení branky byl z domácích vyloučen Michajličenko, tuto příležitost jsme nevyužili, udeřili jsme až o minutu a půl později. Střela Kaila se odrazila od zadního mantinelu před branku, kde puk dorazil do branky Ondřej Hampl.

Do poslední části zápasu vstoupily oba týmy aktivně, nejdříve se dostal do šance David Vyskočil, který z blízkosti domácí branky překonal Štichu, šli jsme tedy do vedení 3:2. To nám však nevydrželo ani celou minutu, mezi kruhy se nejlépe zorientoval Kaltenböck, ten překonal Chabra z poslední velké šance zápasu.

Po šedesáti minutách bylo tedy skóre nerozhodné, šlo se rovnou na nájezdy.
Za nás jeli Vyskočil, Kalla a Dostál, trefil se pouze první jmenovaný. Za domácí se však trefili hned dva hráči, podruhé v přípravě jsme tedy prohráli na nájezdy.

HC Děčín-HC Řisuty 4:3 sn.(1:0; 1:2; 1:0)

Sestava HC Řisuty: HC Řisuty: Chabr (Škubal – Keller, Dostál, Babický (A) , Kužel, Bílek, Havelka, Petržílka, Krpata, Kos © , Vyskočil, Choc, Janeček, Záleský, Fortelka, Kalla, Náprstek, Hampl, Kail

Branky HC Řisuty: 21. Kos, 37. Hampl, 41. Vyskočil

24.07. 1. trénink na ledě - Vedení HC tímto informuje, že první trénink na ledě se uskuteční dne 31. července 2017 od 19.30 hod. Sraz hráčů v kabině v 18.30 hod.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák