TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Po přestřelce přišla první prohra v přípravě

Po přestřelce přišla první prohra v přípravě

Ve druhém utkání přípravy jsme se utkali s Bílinou, která v minulé sezóně skončila jedno místo pod námi. Do zápasu jsme nastoupili s oslabenou sestavou, nehrála celá první formace z minulého střetnutí s Děčínem.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ve druhé minutě po pravé straně ujel obraně Havelka, jehož střela trefila břevno. O pět minut později už Dominik Chabr musel lovit puk ze sítě, a to hned dvakrát rychle za sebou. Nejprve se trefil kapitán Draků Milan Böhm, druhou branku přidal Kýhos. Poté jsme se však začali trefovat také my. Postupně se trefili Slánský, Bláha a Petržílka, za Draky poté odpověděl Havlíček, do kabin se tedy šlo za stavu 3:3.

Druhá třetina již patřila Drakům, i přesto jsme dokázali skórovat první, když se po střele Schildthabela dostal k dorážce Štěpán Bláha. Poté se hosté prosadili třikrát za osm minut. Nejprve Petráš skvěle našel před brankou Jakuba Procházku, který v klidu zakončil. František Mála se poté dostal ke střele z pravé strany a překonal Chabra střelou do šibenice. Poslední branku třetiny vstřelil Hrdlička, jehož střela zaletěla přesně pod břevno branky.

Poslední periodu jsme pochopitelně započali útočně a to se nám hned ze začátku vyplatilo. Přesně minutu po úvodním vhazování ránu Bílka od modré čáry tečoval Petr Patyk a překonal tak brankáře Adámka. Ve 46. minutě jsme šli do přesilovky poté, co byl za nedovolené bránění vyloučen Miroslav Polák, i přesto jsme však inkasovali. Jakub Procházka dostal přihrávku za obranu a v samostatném nájezdu na Chabra si poradil – 5:7. V té samé výhodě jsme skóre upravili také my, trefil se Martin Slánský. Deset minut před závěrečnou sirénou se dostal za obránce Petr Patyk a ten byl podražen, měl tedy k dispozici samostatný nájezd. Ten proměnil střelou k levé tyči a bylo vyrovnáno, 7:7. Poté už jsme si moc šancí nevytvořili, naši soupeři naopak ano. Petr Patyk byl vyloučen a o patnáct vteřin později toho hosté využili díky hattrickové trefě Procházky. Šestnáctý a závěrečný gól utkání vsítil Miroslav Polák, který si najel na zadní tyč a pohodlně zakončil přesnou přihrávku. Druhé přípravné utkání jsme tedy prohráli 7:9.

HC Řiusty – HC Draci Bílina 7:9 (3:3;1:3;3:3)
Sestava HC Řisuty
: Chabr, (Švihálek) – Libecajt, Bílek – Babický ©, Petržílka – Keller, Havelka – Choc, Hampl, Kalla – Slánský, Kail, Náprstek – Patyk, Bláha, Schildthabel
Branky HC Řisuty: 14. Slánský, 17. Bláha, 18. Petržílka, 27. Bláha, 41. Patyk, 48. Slánský, 52. Patyk (TS)

16.08. v 10:30 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák