V prvním utkání přípravy jsme přehráli Děčín

V prvním utkání přípravy jsme přehráli Děčín

Ve čtvrtek, 10.8. v 18 hodin se ve Slaném odehrálo naše první přátelské utkání v sezóně. Naším soupeřem byl Děčín, se kterým jsme v minulé sezóně nedokázali vyhrát ani jednou, tentokrát se nám to však podařilo. Vyhráli jsme 4:1 (0:0;1:1;3:0), trefili se Záleský, Janeček, Kolářík a Kail.

Úvod utkání příliš zajímavých událostí nepřinesl, na první větší šanci se muselo čekat až do 13. minuty. To vyslal tvrdou střelu od modré čáry Matěj Libecajt a před Štichou kotouč tečoval Krpata, jehož teč trefila pouze konstrukci branky. O pár minut později se ve velké šanci po přihrávce Matěje Kosa ocitl David Vyskočil. Ten dokázal vystřelit, brankář Medvědů puk zpomalil a ten se zastavil až na brankové čáře, poté ho jeden z obránců dokázal uklidit do bezpečí. Do kabin se tedy šlo za bez brankového stavu.
Do druhé periody jsme vstoupili aktivně a to také vyústilo v první branku utkání. Petr Janeček si navedl kotouč podél levého mantinelu a před brankou našel Ivana Záleského, který zakončil přesně do levého horního rohu branky. Ve 29. minutě se dostal hned do dvou šancí Ondřej Krpata, ani jednou neproměnil a to se nám vymstilo. O minutu později totiž milimetrový pas od spoluhráče využil Martin Kvaček a bylo vyrovnáno, 1:1. Ve zbytku třetiny se toho již moc neudálo, do poslední části hry se tedy znovu šlo za nerozhodného stavu.
Pár vteřin po úvodním buly třetiny jsme udělali velkou chybu v rozehrávce a k puku se dostal Rubeš, ten naštěstí pro nás nepřekonal Švihálka. A tak jsme mohli udeřit o minutu a půl později my, když se po zmatku v brankovišti prosadil Janeček. Zbytek třetiny jsme odehráli v klidu a v 53. minutě znovu udeřili, když se do šibenice trefil Kolářík. Na závěrečnou minutu to Medvědi zkusili bez brankáře, to se jim nevyplatilo, když puk dostal Fortelka a přihrál ho před branku na volného Kaila, který již měl úlohu lehkou a změnil skóre na konečných 4:1.

Branky a nahrávky: 21. Záleský (Janeček), 42. Janeček, 53. Kolářík (Vyskočil, Kos), 60. Kail (Fortelka) – 31. Kvaček

HC Řisuty: Švihálek, (Škubal) – Kolařík, Bílek – Kužel, Keller – Libecajt, Havelka – Dostál – Krpata, Kos ©, Vyskočil – Slánský, Janeček, Záleský – Fortelka, Kalla – Hampl, Choc, Kail

HC Děčín: Šticha, (30. Kácha) – Procházka, Sklenička – Balcar, Michalijčenko – Kvaček, Zelinger – Šetka – Kopta, Amirov, Vykouk – Rubeš, Chmelař, Veselý – Žďánský, Trmal

10.08. v 20:36 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák