Druholigová sezóna 2017-2018 se blíží

Druholigová sezóna 2017-2018  se blíží

Není to zase tak dlouho, co jsme dohrávali v Havlíčkově Brodě play-off sezóny 2016/17 a než jsme si stačili vydechnout, ocitli jsme se na prahu další druholigové sezóny. A tak se sluší, abychom našim fanouškům a příznivcům naznačili stav příprav našeho mužstva na další druholigovou sezónu.
Je třeba začít, jak jinak, postem trenéra. Martin Procházka a Martin Kašák zůstávají u týmu i pro následující ročník. To je základní informace. Po prvotní trenérské zkušenosti M. Procházky se všemi klady a zápory s tím spojenými se v závěru uplynulé sezóny již jevilo vedení týmu dvojicí Procházka-Kašák jako stabilní, klidné a především perspektivní. A tak po několika jednáních jsme dospěli k dohodě, protože chceme týmu dát vedení, které přenese na hráče především chuť do trénování, a z toho plynoucí zápal do hry a hlad po výsledcích.
Co se týká hráčského kádru dojde, tak jako před každou sezónou, ke změnám. Ať už vynuceným, či samovolným. V současné době probíhají poměrně intenzivní jednání a konečná podoba kádru bude krystalizovat v průběhu srpnové přípravy na ledě. Odchází několik zkušených hráčů, řada dalších zkusí zabojovat o dres právě v přípravě. Důležité ale pro mužstvo je, že zůstává náš dlouholetý hráč a kapitán, Matěj Kos a nejbližší opory okolo něho. Ale abychom byli v tuto chvíli alespoň trochu konkrétní: na postu gólmanů nedojde s největší pravděpodobností ke změnám, tedy v brance budou hájit naše barvy Ilašenko a Chabr, v obranných řadách se pak snažíme udržet klíčové hráče. Útočné řady doznají nejvíce změn; na těchto místech dojde pravděpodobně k největším změnám. Velmi vítáme již nyní v obecných rysech dohodnutou spolupráci s prvoligovým Kladnem a doufáme, že se na konkrétní formě spolupráce shodneme na přelomu července a srpna.
Samotná soutěž se hraje opět ve třech skupinách, náš tým bude účinkovat tradičně ve skupině Západ, která čítá 11 týmů. Kromě známých soupeřů pak nově Dvůr Králové n. Labem (vybojoval postupu sportovní cestou), HC Most (sestoupil z 1. ligy) a HC Letňany (odkoupil licenci od Techniky Brno). V soutěži zůstává i původně sestoupivší Sokolov, který odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří. Soutěž odstartuje 13. září, kdy zajíždíme bojovat o ligové body do Děčína.
O dalších zásadních novinkách Vás budeme průběžně informovat.
Za vedení a realizační tým, který zůstává nadále beze změn
Ivan Záleský, manažer HC

11.07. v 08:11 |

Aktuality

23.09. Změny v týmu - S týmem už nadále z pracovních důvodů nepokračuje Ivan Huml. Děkujeme za všechno!

16.09. Přátelské utkání - Řisuty v přátelském utkání porazily UK Praha 4:3 po nájezdech (0:0, 1:1, 2:2). Branky: Fortelka (Rudovský), Vyskočil, Rendla, rozh. náj. Okegawa.

15.09. Přátelské utkání - Zítra, tedy v pondělí 16. 9., čeká HC Řisuty přátelské utkání proti UK Praha. Začátek na Zimním stadionu ve Slaném v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák