HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Druholigová sezóna 2017-2018 se blíží

Druholigová sezóna 2017-2018  se blíží

Není to zase tak dlouho, co jsme dohrávali v Havlíčkově Brodě play-off sezóny 2016/17 a než jsme si stačili vydechnout, ocitli jsme se na prahu další druholigové sezóny. A tak se sluší, abychom našim fanouškům a příznivcům naznačili stav příprav našeho mužstva na další druholigovou sezónu.
Je třeba začít, jak jinak, postem trenéra. Martin Procházka a Martin Kašák zůstávají u týmu i pro následující ročník. To je základní informace. Po prvotní trenérské zkušenosti M. Procházky se všemi klady a zápory s tím spojenými se v závěru uplynulé sezóny již jevilo vedení týmu dvojicí Procházka-Kašák jako stabilní, klidné a především perspektivní. A tak po několika jednáních jsme dospěli k dohodě, protože chceme týmu dát vedení, které přenese na hráče především chuť do trénování, a z toho plynoucí zápal do hry a hlad po výsledcích.
Co se týká hráčského kádru dojde, tak jako před každou sezónou, ke změnám. Ať už vynuceným, či samovolným. V současné době probíhají poměrně intenzivní jednání a konečná podoba kádru bude krystalizovat v průběhu srpnové přípravy na ledě. Odchází několik zkušených hráčů, řada dalších zkusí zabojovat o dres právě v přípravě. Důležité ale pro mužstvo je, že zůstává náš dlouholetý hráč a kapitán, Matěj Kos a nejbližší opory okolo něho. Ale abychom byli v tuto chvíli alespoň trochu konkrétní: na postu gólmanů nedojde s největší pravděpodobností ke změnám, tedy v brance budou hájit naše barvy Ilašenko a Chabr, v obranných řadách se pak snažíme udržet klíčové hráče. Útočné řady doznají nejvíce změn; na těchto místech dojde pravděpodobně k největším změnám. Velmi vítáme již nyní v obecných rysech dohodnutou spolupráci s prvoligovým Kladnem a doufáme, že se na konkrétní formě spolupráce shodneme na přelomu července a srpna.
Samotná soutěž se hraje opět ve třech skupinách, náš tým bude účinkovat tradičně ve skupině Západ, která čítá 11 týmů. Kromě známých soupeřů pak nově Dvůr Králové n. Labem (vybojoval postupu sportovní cestou), HC Most (sestoupil z 1. ligy) a HC Letňany (odkoupil licenci od Techniky Brno). V soutěži zůstává i původně sestoupivší Sokolov, který odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří. Soutěž odstartuje 13. září, kdy zajíždíme bojovat o ligové body do Děčína.
O dalších zásadních novinkách Vás budeme průběžně informovat.
Za vedení a realizační tým, který zůstává nadále beze změn
Ivan Záleský, manažer HC

11.07. v 08:11 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák