Na závěr v Havlbrodě sice prohra, ale ne smutek

Na závěr v Havlbrodě sice prohra, ale ne smutek

Za stavu 3:1 na zápasy ve prospěch Havlíčkova Brodu jsme odjížděli v neděli 5.3. k pátému zápasu vzájemné série. Po předchozí domácí smolné prohře na nájezdy jsme mohli už jen překvapit a hráči do zápasu dali opět všechny své síly. Od první třetiny se hrál vcelku opatrný zápas, naši borci hráli s důrazem na zabezpečenou obranu a tentokráte ani domácí se nikterak nehrnuli do útočení. Přesto v první třetině byly k vidění tři branky. Zřejmě rozhodujícím momentem utkání byla sedmá minuta první třetiny, kdy domácí vstřelili v rychlém sledu dvě branky. Tento moment na delší dobu vyvedl naše hráče z konceptu hry, ale za necelých pět minut se podařilo stav korigovat na 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Druhá třetina byla herně ještě opatrnější a bylo znát, že žádné z mužstev nechce dostal branku. Pěkných hokejových momentů bylo sice hojně, nicméně v této třetině branka nepadla žádná.
Ve třetí třetině naši borci dali do snahy o vyrovnání všecny své síly, avšak při přesilové hře se domácím podařílo „utéct“ na rodíl dvou gólů a vítězství v tomto zápase jakož i v celé sérii si již nenechali vzít, i když nutno k dobru našich hráčů třeba konstatovat, že bojovali až do úplného závěru.

Sezóna tak pro nás skončila v prvním kole play-off. Je však třeba konstatovat, že naše vystoupení v samotném vrcholu sezóny bylo kvalitní a hráči odvedli ve všech pěti zápasech vynikající výkon a vydali se ze všech sil. Za učinkování v play-off si zaslouží pochvalu a poděkování, svým výkonem udělali dobré hokejové jméno našemu týmu, HC Řisuty a po ne zcela povedené základní části tak napravili svou reputaci.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 3:1 ( 2:1, 0:0, 1:0)
Naši branku vstřelil Janeček

Konečný stav série 4:1 na zápasy.

7.03. v 18:26 | Autor článku

Aktuality

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

19.07. Přehled příravných zápasů - Přinášíme rozpis přípravných zápasů před zahájením soutěžních utkání: čtvrtek 11. srpna 19.30 hod Řisuty - Děčín úterý 16. srpna 18.00 hod Děčín - Řisuty čtvrtek 18. srpna 18.00 hod Řisuty - Bílina úterý 23. srpna 19.00 hod Řisuty - Klášterec n.Ohří čtvrtek 1. září 18.00 hod Klášterec n.Ohří - Řisuty úterý 6. září 18.00 hod Bílina - Řisuty

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák