Martin Procházka dnes slaví své narozeniny!

Martin Procházka,

hokejová legenda, současný trenér hokejových Řisut, mnohonásobný český reprezentant – mistr světa z let 1996, 1999, 2000 a 2001 a vítěz ze Zimních olympijských her v Naganu 1998.

Člen slavné Blue Line (M. Procházka – P. Patera – O. Vejvoda), držitel řady individuálních hokejových ocenění – v české hokejové reprezentaci je např.: nejúspěšnějším střelcem (61 gólů).

Přejeme Martinovi Procházkovi všechno nejlepší k jeho 45. narozeninám – hodně zdraví, štěstí a mnoho trenérských hokejových úspěchů do budoucna.

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

19.07. Přehled příravných zápasů - Přinášíme rozpis přípravných zápasů před zahájením soutěžních utkání: čtvrtek 11. srpna 19.30 hod Řisuty - Děčín úterý 16. srpna 18.00 hod Děčín - Řisuty čtvrtek 18. srpna 18.00 hod Řisuty - Bílina úterý 23. srpna 19.00 hod Řisuty - Klášterec n.Ohří čtvrtek 1. září 18.00 hod Klášterec n.Ohří - Řisuty úterý 6. září 18.00 hod Bílina - Řisuty

Metrostav a.s. Inko a.s. ICOM transport a.s. Greco Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák