TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Druhá porážka v řadě znamená obrat v sérii na 1:2 v náš neprospěch

V rychlém sledu pokračovala série mezi našimi hokejisty a H. Bordem ve středu 1.3. 2017, tentokráte na kluzišti soupeřů, třetím zápasem za stavu 1:1.
Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a nutno říct, že měli i herní převahu, přičemž na našich hráčích jakoby se projevovala únava. Utkání ale mělo dynamiku a náboj, docházelo k častým střetům s vzájemným soubojům. Po jednom z nich se zranil i náš útočník Náprstek. Domácí se brzy ujali vedení a to pojistili do šaten ještě druhou brankou.

Ve druhé třetině opět dominovali domácí a jeden útok se valil za druhým na naší branku. Skóre začalo hrozivě narůstat a po čtvrté brance v naší síti došlo ke změně na postu našeho gólmana, když Ilašenka vystřídal Chabr. Skóre však hrozivě narůstalo dál, naši nevymysleli nic, čím by narušili útočný val domácích a tak ve 40. minutě svítilo na ukazateli nepříjemných 6:1 pro domácí.
Do třetí třetiny jsme vstoupili s korekturami v sestavě, když trenéři za vice méně rozhodnutého stavu nechali odpočívat některé naše opory pro následující domácí utkání. Tempo hry polevilo, domácí byli spokojeni se stavem a naši hráči se snažili již dále neinkasovat a naopak trochu stav zkorigovat a tak na konci zápasu svítilo na ukazateli konečných 7:2 pro domácí.

Stav série je tak 2:1 pro domácí a již v pátek budeme mít možnost srovnat krok. Čtvrtý zápas začíná v 18. 00 hod a budeme se těšit na podporu fanoušků.

BK Havlíčkův Brod – TJ HC Řisuty 7:2 ( 2:0, 4:1, 1:1)

Naše branky vstřelili: Kolářík a Záleský.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák