HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Na závěr vítězství v Jablonci

K poslednímu zápasu základní části II. ligy – Západ jsme zajížděli ve středu 22. 2. do Jablonce. Zatímco naše situace byla již jasná – 8. konečné místo v tabulce a poslední postupové místo do play-off s vítězem skupiny Střed – Havlíčkův Brod, Jablonec mohl kalkulovat, neboť v případě vítězství by se posunul na celkové druhé místo a v play-off by dostal Pelhřimov, v případě prohry by měl buď Kolín nebo Nymburk.
První třetina byla z obou stran vcelku opatrná s občasnmými šancemi na obou stranách, ale do šatny se šlo za bezbrankového stavu.
Ve druhé třetině jakoby se hrálo přes kopírák, avšak s tím rozdílem, že naši borci vstřelili šťastný gól v oslabení a díky němu jsme po dvou třetinách odcházeli do kabin s vedením 1:0.
Ve třetí třetině se hrál otevřený a vcelku líbivý hokej. Kuriózně jsme navýšili naše vedení na dva nula opět v našem oslabení. Poté domácí zvýšili aktivitu a snížili na rozdíl jedné branky, ale kapitán Kos nás poslal opět do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce zápasu.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky:
Kolařík, Janeček, Kos.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák