Na závěr vítězství v Jablonci

K poslednímu zápasu základní části II. ligy – Západ jsme zajížděli ve středu 22. 2. do Jablonce. Zatímco naše situace byla již jasná – 8. konečné místo v tabulce a poslední postupové místo do play-off s vítězem skupiny Střed – Havlíčkův Brod, Jablonec mohl kalkulovat, neboť v případě vítězství by se posunul na celkové druhé místo a v play-off by dostal Pelhřimov, v případě prohry by měl buď Kolín nebo Nymburk.
První třetina byla z obou stran vcelku opatrná s občasnmými šancemi na obou stranách, ale do šatny se šlo za bezbrankového stavu.
Ve druhé třetině jakoby se hrálo přes kopírák, avšak s tím rozdílem, že naši borci vstřelili šťastný gól v oslabení a díky němu jsme po dvou třetinách odcházeli do kabin s vedením 1:0.
Ve třetí třetině se hrál otevřený a vcelku líbivý hokej. Kuriózně jsme navýšili naše vedení na dva nula opět v našem oslabení. Poté domácí zvýšili aktivitu a snížili na rozdíl jedné branky, ale kapitán Kos nás poslal opět do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce zápasu.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky:
Kolařík, Janeček, Kos.

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák