TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Na závěr vítězství v Jablonci

K poslednímu zápasu základní části II. ligy – Západ jsme zajížděli ve středu 22. 2. do Jablonce. Zatímco naše situace byla již jasná – 8. konečné místo v tabulce a poslední postupové místo do play-off s vítězem skupiny Střed – Havlíčkův Brod, Jablonec mohl kalkulovat, neboť v případě vítězství by se posunul na celkové druhé místo a v play-off by dostal Pelhřimov, v případě prohry by měl buď Kolín nebo Nymburk.
První třetina byla z obou stran vcelku opatrná s občasnmými šancemi na obou stranách, ale do šatny se šlo za bezbrankového stavu.
Ve druhé třetině jakoby se hrálo přes kopírák, avšak s tím rozdílem, že naši borci vstřelili šťastný gól v oslabení a díky němu jsme po dvou třetinách odcházeli do kabin s vedením 1:0.
Ve třetí třetině se hrál otevřený a vcelku líbivý hokej. Kuriózně jsme navýšili naše vedení na dva nula opět v našem oslabení. Poté domácí zvýšili aktivitu a snížili na rozdíl jedné branky, ale kapitán Kos nás poslal opět do dvoubrankového vedení, které vydrželo až do konce zápasu.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Branky:
Kolařík, Janeček, Kos.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák