Na lídra tabulky jsme nestačili

Na lídra tabulky jsme nestačili

V posledním domácím utkání základní části jsme doma přivítali lídra tabulky a vlastně už jistého vítěze letošního ročníku druhé ligy – skupiny Západ, Kobru Praha.
My jsme ještě živili teoretickou šanci odpoutat se od posledního postupového místa pro play-off a vyhnout se tak prvnímu ve skupině Střed -Havlíčkovu Brodu. Utkání jsme začali dobře a s odpovídajícím nasazením. Kobra přistoupila k utkání s vědomím, že už ji nemůže nic sedadit z prvního místa a tak se hrál svižný hokej. A nutno říct, že jsme v první třetině byli soupeři zcela vyrovnaným soupeřem – tomu odpovídal i průběžný stav po první třetině – 1:1.
I ve druhé třetině se hrál otevřený a rychlý hokej, rozdíl ve hře byl v proměňování šancí, když Kobra své využila a naši střelci vyšli naprázdno. Postupem doby však přeci jen začala být znát mírná převaha hostů, kterou dokázali vyjádřit i dvěma góly do naší branky, a tak stav po dvou třetinách byl 1:3 v náš neprospěch.
Rychlé dvě branky hostů v úvodu třetí třetiny pak definititvně zlomily náš odpor a od té doby Kobra zcela opanovala hru. Její hráči postupně přidali ještě další tři branky do naší sítě a tak v jednu chvíli svítilo na ukazateli hrozivých 1:8. V závěru utkání se nám alespoň podařilo trochu upravit dvěma brankami konečný stav na 3:8. Je třeba sportovně přiznat, že na lídra tabulky jsme nestačili a tak jsme touto porážkou definitivně skončili na 8. místě celkové tabulky. Nic na tom nezmění ani poslední utkání základní části ve středu 22.2. v Jablonci.
Do play-off nastoupíme tedy proti vítězi skupiny Střed – H. Brodu a bude to soupeř vskutku těžký. Play-off začínáme 25. února na ledě H. Brodu, doma se představíme v pondělí 27. února od 18. hodin.

TJ HC Řisuty – Kobra Praha 3:8 (1:1, 0:2, 2:5)
Naše branky vstřelili: Borovanský, Janeček, Vyskočil.

20.02. v 18:34 |

Aktuality

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Archiv novinek »

Partneři

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Partneři
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák