HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Na lídra tabulky jsme nestačili

Na lídra tabulky jsme nestačili

V posledním domácím utkání základní části jsme doma přivítali lídra tabulky a vlastně už jistého vítěze letošního ročníku druhé ligy – skupiny Západ, Kobru Praha.
My jsme ještě živili teoretickou šanci odpoutat se od posledního postupového místa pro play-off a vyhnout se tak prvnímu ve skupině Střed -Havlíčkovu Brodu. Utkání jsme začali dobře a s odpovídajícím nasazením. Kobra přistoupila k utkání s vědomím, že už ji nemůže nic sedadit z prvního místa a tak se hrál svižný hokej. A nutno říct, že jsme v první třetině byli soupeři zcela vyrovnaným soupeřem – tomu odpovídal i průběžný stav po první třetině – 1:1.
I ve druhé třetině se hrál otevřený a rychlý hokej, rozdíl ve hře byl v proměňování šancí, když Kobra své využila a naši střelci vyšli naprázdno. Postupem doby však přeci jen začala být znát mírná převaha hostů, kterou dokázali vyjádřit i dvěma góly do naší branky, a tak stav po dvou třetinách byl 1:3 v náš neprospěch.
Rychlé dvě branky hostů v úvodu třetí třetiny pak definititvně zlomily náš odpor a od té doby Kobra zcela opanovala hru. Její hráči postupně přidali ještě další tři branky do naší sítě a tak v jednu chvíli svítilo na ukazateli hrozivých 1:8. V závěru utkání se nám alespoň podařilo trochu upravit dvěma brankami konečný stav na 3:8. Je třeba sportovně přiznat, že na lídra tabulky jsme nestačili a tak jsme touto porážkou definitivně skončili na 8. místě celkové tabulky. Nic na tom nezmění ani poslední utkání základní části ve středu 22.2. v Jablonci.
Do play-off nastoupíme tedy proti vítězi skupiny Střed – H. Brodu a bude to soupeř vskutku těžký. Play-off začínáme 25. února na ledě H. Brodu, doma se představíme v pondělí 27. února od 18. hodin.

TJ HC Řisuty – Kobra Praha 3:8 (1:1, 0:2, 2:5)
Naše branky vstřelili: Borovanský, Janeček, Vyskočil.

20.02. v 18:34 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák