Pěkný hokej, zlepšený výkon ale žádný bod !

Ve středu 8.2. jsme přivítali HC Vrchlabí a potřebovali jsme bodovat pro lepší umístění před play-off. Do zápasu jsme vstoupili s chutí a elánem a bylo vidět, že hráči v poli do zápasu dávají všechny své síly a hokejové umění. Hrál se vyrovnaný hokej, hokejově trochu lepšího soupeře jsme doháněli bojovností a nasazením a tak naše snaha bylo po zásluze korunována vedoucí brankou. Další už do konce třetiny nepadla a tak jsme po 1. periodě vedli 1:0.
Brankostroj se strhl ve druhé třetině, kdy padlo celkem 6 gólů, naši borci vždy vedli, ale soupeři se podařilo vždy srovnat. Zejména ve druhé třetině se hrál velice pohledný hokej, který se musel hrstce diváků líbit po všech stránkách. Díky golu z první třetiny jsme opět odcházeli do kabin s vedením 4:3 a nadějí na slušný výsledek proti silnému soupeři.
Soupeř však hned v úvodu třeti třetiny srovnal skóre ale naší bojovností jsme se opět dostali do vedení. Soupeř však ani ne po minutě hry opět vyrovnal a v tu chvíli jsme se začali strachovat o výsledek. Začali jsme hrát nervózně a tak 10 vteřin před koncem Vrchlabí vstřelilo vítěznou branku. Po dramatickém průběhu utkání a po delší době dobrém výkonu tak nebereme ani bod a situace v tabulce začíná být kritická. Zbývají nám tři kola a na naši sedmou pozici se velmi důrazně tlačí Děčín.

TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 5:6 ( 1:0, 3:3, 1:3)

Naš branky vstřelili: 2× Borovanský, Vyskočil, Havlůj,Kulich.

9.02. v 17:35 | Autor článku

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák