HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Pěkný hokej, zlepšený výkon ale žádný bod !

Ve středu 8.2. jsme přivítali HC Vrchlabí a potřebovali jsme bodovat pro lepší umístění před play-off. Do zápasu jsme vstoupili s chutí a elánem a bylo vidět, že hráči v poli do zápasu dávají všechny své síly a hokejové umění. Hrál se vyrovnaný hokej, hokejově trochu lepšího soupeře jsme doháněli bojovností a nasazením a tak naše snaha bylo po zásluze korunována vedoucí brankou. Další už do konce třetiny nepadla a tak jsme po 1. periodě vedli 1:0.
Brankostroj se strhl ve druhé třetině, kdy padlo celkem 6 gólů, naši borci vždy vedli, ale soupeři se podařilo vždy srovnat. Zejména ve druhé třetině se hrál velice pohledný hokej, který se musel hrstce diváků líbit po všech stránkách. Díky golu z první třetiny jsme opět odcházeli do kabin s vedením 4:3 a nadějí na slušný výsledek proti silnému soupeři.
Soupeř však hned v úvodu třeti třetiny srovnal skóre ale naší bojovností jsme se opět dostali do vedení. Soupeř však ani ne po minutě hry opět vyrovnal a v tu chvíli jsme se začali strachovat o výsledek. Začali jsme hrát nervózně a tak 10 vteřin před koncem Vrchlabí vstřelilo vítěznou branku. Po dramatickém průběhu utkání a po delší době dobrém výkonu tak nebereme ani bod a situace v tabulce začíná být kritická. Zbývají nám tři kola a na naši sedmou pozici se velmi důrazně tlačí Děčín.

TJ HC Řisuty – HC Vrchlabí 5:6 ( 1:0, 3:3, 1:3)

Naš branky vstřelili: 2× Borovanský, Vyskočil, Havlůj,Kulich.

9.02. v 17:35 | Autor článku

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák