Ani v Děčně jsme herně neožili

V sobotu 4. 2. 2017 jsme zajížděli na led Děčína. I přes snahu odčinit nepovedený domácí zápas se Sokolovem jsme prohráli poměrně jasně 5:1 po třetinách 2:0, 1:1, 2:0. Domácí si s přehledem udržovali dvoubrankový náskok, který ještě ve třetí třetině navýšili na konečných 5:1. Na čestnou branku vstřelil Jakub Sedláček.
HC Děčín – TJ HC Řisuty 5:1

9.10. David Vyskočil - Z osobních důvodů končí v týmu Řisut po čtyřech letech útočník David Vyskočil.

15.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání v Bílině má nový termín. Na severu Čech se bude hrát 9. 9. od 18:00.

10.08. Přípravné utkání - Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve středu 12. 8. na půdě Bíliny se ruší.

Generální partner KetoDiet CZ s.r.o.
Hlavní partner Metrostav a.s.
Coca-Cola Česká republika Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák