TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Ani poslední Sokolov jsme nedokázali porazit za tři body

Ve středu 1. února jsme přivítali na domácím ledě poslední Sokolov a tři body měly být povinností. Leč nestalo se tak. Bohužel pokračujeme v nevyvážených výkonech a ve spojení s naší nedisciplinovaností jsme vyválčili pouze body dva v prodloužení.

Přesto, že jsme v utkání vedli 2:0, nedokázali jsme výsledek udržet a hosté ve třetí třetině srovnali na 2:2. V prodloužení jsme pak přeci jen doslova urvali druhý bod. Výkonem jsme ale nikterak nevyčnívali a tak se bohužel propadáme před play-off tabulkou.

TJ HC Řisuty – Baník Sokolov 3:2

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák