HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Ani poslední Sokolov jsme nedokázali porazit za tři body

Ve středu 1. února jsme přivítali na domácím ledě poslední Sokolov a tři body měly být povinností. Leč nestalo se tak. Bohužel pokračujeme v nevyvážených výkonech a ve spojení s naší nedisciplinovaností jsme vyválčili pouze body dva v prodloužení.

Přesto, že jsme v utkání vedli 2:0, nedokázali jsme výsledek udržet a hosté ve třetí třetině srovnali na 2:2. V prodloužení jsme pak přeci jen doslova urvali druhý bod. Výkonem jsme ale nikterak nevyčnívali a tak se bohužel propadáme před play-off tabulkou.

TJ HC Řisuty – Baník Sokolov 3:2

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák