TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Čtyři branky v oslabení nás stály body

Čtyři branky v oslabení nás stály body

V sobotu jsme v dalším kole zavítali na led Klášterce nad Ohří a věřili jsme, že si odvezeme nějaký ten bod. Po celkově vyrovnaném utkání by se snad i naše přání vyplnilo, nebýt rozdílu ve využívání přesilových her.Soupeř vstřelil všechny branky z přesilovek, zatímco my jsme nedokázali využít ani přesilovou hru 5 na 3.

První třetinu jsme zvládli velmi dobře jak herně, tak i po taktické stránce a po brance Bílka jsme odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem.
I druhá třetina byla vyrovnaná, ale díky zmíněné produktivitě kláštereckých v přesilových hrách se skóre obrátilo o jeden gól v náš neprospěch.
V třetí třetině jsme již nedokázali se zápasem nic pořádného udělat, naopak, byl to soupeř, který vstřelil čtvrtou branku a tím rozhodl o tom, že všechny body zůstanou doma.

Touto prohrou jsme se opět sesunuli o stupínek níž v tabulce a dnešní soupeř už nám utekl na šest bodů.

HC Klášterec nad Ohří – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Bílek, Vyskočil

30.01. v 17:35 | Autor článku

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák