HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Čtyři branky v oslabení nás stály body

Čtyři branky v oslabení nás stály body

V sobotu jsme v dalším kole zavítali na led Klášterce nad Ohří a věřili jsme, že si odvezeme nějaký ten bod. Po celkově vyrovnaném utkání by se snad i naše přání vyplnilo, nebýt rozdílu ve využívání přesilových her.Soupeř vstřelil všechny branky z přesilovek, zatímco my jsme nedokázali využít ani přesilovou hru 5 na 3.

První třetinu jsme zvládli velmi dobře jak herně, tak i po taktické stránce a po brance Bílka jsme odcházeli do kabin s jednogólovým náskokem.
I druhá třetina byla vyrovnaná, ale díky zmíněné produktivitě kláštereckých v přesilových hrách se skóre obrátilo o jeden gól v náš neprospěch.
V třetí třetině jsme již nedokázali se zápasem nic pořádného udělat, naopak, byl to soupeř, který vstřelil čtvrtou branku a tím rozhodl o tom, že všechny body zůstanou doma.

Touto prohrou jsme se opět sesunuli o stupínek níž v tabulce a dnešní soupeř už nám utekl na šest bodů.

HC Klášterec nad Ohří – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Bílek, Vyskočil

30.01. v 17:35 | Autor článku

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák