TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Zodpovědný výkon vedl ke třem bodům proti Bílině

Zodpovědný výkon vedl ke třem bodům proti Bílině

Ve středu 25. ledna jsme přivítali celek HC Bílina. Po nelichotivém výkonu z minulého zápasu doma proti Trutnovu šlo o to, aby hráči našli pošramocenou sebedůvěru a ukázali to lepší, co v hokeji dokáží a zároveň získali body do tabulky v boji o co nejlepší umístění pro play-off.
Do utkání jsme vstoupili opatrně s viditelnou snahou neinkasovat. První a poslední gól v úvodní třetině padl po nepřehledné situaci před hostujícím brankářem, který dlouho nevěděl, kde má puk a tak Šimon Náprstek využil této situace ke vstřelení úvodní branky.
Do druhé třetiny jsme vstoupili povzbuzeni jednobrankovým náskokem a s vědomím toho se naši hráči více tlačili do útočení. Podpořeni dobrou obrannou hrou jsme tak ve druhé třetině vstřelili celkem čtyři branky a do kabin jsme šli s vysokým vedením 5:0.
Ve třetí třetině jsme již spíše udržovali získaný náskok a zodpovědně bránili. Hostům se však přeci jen podařilo vstřelit alespoň četný úspěch, ale to již nemohlo změnit nic na našem konečném vítězství a připsání si třech důležitých bodů do tabulky.

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
Naše branky vstřelili: 2 Náprstek, 2 Borovanský, Slavíček.

26.01. v 17:40 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák