HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Zodpovědný výkon vedl ke třem bodům proti Bílině

Zodpovědný výkon vedl ke třem bodům proti Bílině

Ve středu 25. ledna jsme přivítali celek HC Bílina. Po nelichotivém výkonu z minulého zápasu doma proti Trutnovu šlo o to, aby hráči našli pošramocenou sebedůvěru a ukázali to lepší, co v hokeji dokáží a zároveň získali body do tabulky v boji o co nejlepší umístění pro play-off.
Do utkání jsme vstoupili opatrně s viditelnou snahou neinkasovat. První a poslední gól v úvodní třetině padl po nepřehledné situaci před hostujícím brankářem, který dlouho nevěděl, kde má puk a tak Šimon Náprstek využil této situace ke vstřelení úvodní branky.
Do druhé třetiny jsme vstoupili povzbuzeni jednobrankovým náskokem a s vědomím toho se naši hráči více tlačili do útočení. Podpořeni dobrou obrannou hrou jsme tak ve druhé třetině vstřelili celkem čtyři branky a do kabin jsme šli s vysokým vedením 5:0.
Ve třetí třetině jsme již spíše udržovali získaný náskok a zodpovědně bránili. Hostům se však přeci jen podařilo vstřelit alespoň četný úspěch, ale to již nemohlo změnit nic na našem konečném vítězství a připsání si třech důležitých bodů do tabulky.

TJ HC Řisuty – HC Draci Bílina 5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
Naše branky vstřelili: 2 Náprstek, 2 Borovanský, Slavíček.

26.01. v 17:40 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák