HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Trutnov nás deklasoval

Po čtvrteční dohrávce ve Vrchlabí jsme v sobotu vstoupili do poslední čtvrtiny soutěže domácím zápasem s Trutnovem, který je doposud v tabulce pod námi a doufali jsme, že si připíšeme do tabulky tři body, neboť už jde do tuhého a každý získaný bod je velmi důležitý pro konečné umístění před play-off.

Do zápasu jsme ale vstoupili, jako by o nic nešlo a hrál se přípravný přátelák. Je už téměř tradicí, a v tom jsme asi „nejlepší“ v celé soutěži, že jsme po trestuhodné nedbalosti v obraně dostali gól hned v první minutě utkání. To patrně ovlivnilo průběh první třetiny a nakonec i celého utkání,neboť jsme se po tomto direktu nevzpamatovali a hráli jsme hluboko pod naše možnosti. Tak se vlastně ani nikdo nedivil, že jsme na trutnovské hráče, kteří doslova létali po kluzišti, v ničem nestačili a po první třetině jsme odcházeli s výsledkem 0:4.
Ve druhé třetině se ale obraz hry, zejména z naší strany,výrazně zlepšil a začali jsme se dostávat do brankových příležitostí. Výsledkem naší snahy byla však pouhá jedna branka v soupeřově síti. Stav utkání tak byl po 2. třetině 1:4.
Ve třetí třetině ještě hráči chtěli „něco“ s utkáním udělat, ale rychlá pátá branka do naší sítě pohřbila všedchny naše snahy a prakticky bylo po utkání. Nemohoucnost a bezradnost po zbytek utkání tak jen dokumentovali další branky do naší sítě a tak zápas skončil s ostudným skóre 1:8. V sobotu to byl jeden z nejhorších výkonů této sezóny a naprostý propadák. Doufejme, že hráči zmobilizují všechny síly a do dalších zápasů nastoupí s takovým odhodláním a nasazením abychom rychle navázali na výsledky, které nám všem přinášejí z hokeje radost.

TJ HC Řisuty – HC Trutnov 1:8 (0:4, 1:0, 0:4)
Naši branku vstřelil Záleský

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák