TJ HC Řisuty VS. HC Draci Bílina

V dohrávce s Vrchlabím opět prohra

Ve čtvrtek, 19. 1. jsme zajížděli do sněhem zapadaného Vrchlabí k dohrávce mezivánočního kola.Bohužel, ani tentokráte jsme na soupeře z podkrkonoší nestačili. Podali jsme nemasný, neslaný výkon. To co nás zdobilo v předchozím zápase doma s Jabloncem, jakoby se zcela vytratilo. Chyběla bojovnost, potřebné nasazení a ve druhé části zápasu až chvílemi alibistický přístup k zápasu.

Na druhou stranu je však třeba konstatovat, že v první třetině jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a měli jsme i několik dobrých šancí ke skórování, leč naší slabinou po celou sezónu je neproměňování tutových šancí. Do kabin jsme odcházeli za přijateléno stavu 2:1 pro domácí, ale zejména obraz hry první třetiny byl ještě vcelku vyrovnaný.
Od druhé třetiny jsme však polevili, přičemž ihned na jejím počátku jsme dostali výhodu trestného střílení. Rovněž i ve druhé třetině jsme si vytvořili několik brankových příležitotí, nicméně bez efektu, takže na ukazateli skóre svítil po odehrané druhé třetině stav 3:1 pro domácí.
Ve třetí třetině pak už padl pouze jeden gól, bohužel také do naší branky, když domácí hráč využil výhodu trestého střílení, nařízeného za sekání. Utkání tak skončilo 4:1 pro domácí zaslouženě.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Naši branku vstřelil Kolářík

6.08. Přípravné utkání - Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 18:00
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 19:00
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 19:00
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 17:00
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 19:00
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 18:00

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák