TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

V dohrávce s Vrchlabím opět prohra

Ve čtvrtek, 19. 1. jsme zajížděli do sněhem zapadaného Vrchlabí k dohrávce mezivánočního kola.Bohužel, ani tentokráte jsme na soupeře z podkrkonoší nestačili. Podali jsme nemasný, neslaný výkon. To co nás zdobilo v předchozím zápase doma s Jabloncem, jakoby se zcela vytratilo. Chyběla bojovnost, potřebné nasazení a ve druhé části zápasu až chvílemi alibistický přístup k zápasu.

Na druhou stranu je však třeba konstatovat, že v první třetině jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a měli jsme i několik dobrých šancí ke skórování, leč naší slabinou po celou sezónu je neproměňování tutových šancí. Do kabin jsme odcházeli za přijateléno stavu 2:1 pro domácí, ale zejména obraz hry první třetiny byl ještě vcelku vyrovnaný.
Od druhé třetiny jsme však polevili, přičemž ihned na jejím počátku jsme dostali výhodu trestného střílení. Rovněž i ve druhé třetině jsme si vytvořili několik brankových příležitotí, nicméně bez efektu, takže na ukazateli skóre svítil po odehrané druhé třetině stav 3:1 pro domácí.
Ve třetí třetině pak už padl pouze jeden gól, bohužel také do naší branky, když domácí hráč využil výhodu trestého střílení, nařízeného za sekání. Utkání tak skončilo 4:1 pro domácí zaslouženě.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Naši branku vstřelil Kolářík

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák