HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Silou vůle jsme dokázali jablonecké vlky přetlačit

Silou vůle jsme dokázali jablonecké vlky přetlačit

V sobotu 14. ledna zavítali na náš domácí led ve Slaném jablonečtí vlci, kteří vykazují v letošní sezóně (stejně tak jako v loňském roce) velmi dobrou formu a aspirují na první místo v tabulce.
Utkání začalo ve velmi svižném tempu a hned z počátku bylo znát, že si soupeř přijel pro body. Ale ani náš tým nechtěl protahovat sérii proher a bylo třeba již opět začít bodovat.V první třetině padly dva góly a to kuriózně v první a následně v poslední minutě třetiny a oba do soupeřovy branky. Po první třetině jsme tedy vedli 2:0.
Druhá třetina probíhala opět v rychlém tempu, jedna akce střídala druhou a bylo se nač dívat. Hrál se pěkný, pro diváky pohledný hokej. Postupně jsme se propracovali až ke čtyřbrankovému vedení, o které jsme však ještě do konce druhé třetiny přišli, když jablonečtí v polovině druhé třetiny dvěma brankami snižilí na 4:2, což byl dílčí výsledek, za kterého se šlo do druhé přestávky.
Třetí třetina začala nervózně, čehož dokladem byla vzájemná bitka našeho Šimona Náprstka s jabloneckým Čechurou. Jablonec nabuzen snížením rozdílu skóre na dva góly cítil šanci ještě se zápasem něco udělat. Náš tým však měl v sobotu dostatek chutě, elánu i sil, aby si body nenechal vzít. Bojovnost byla ozdobou našich hráčů a díky jí jsme v polovině třetí třetiny navýšili náskok na 5:2, Jablonec se ale nevzdával a opět upravil skóre na rozdíl dvou branek. Jenže v závěru utkání jsme přidali šestý zásah a tak zaslouženě brali tři body. Byly skutečně potřeba!

TJ HC Řisuty – HC Jablonec 6:3 ( 2:0, 2:2, 2:1)

Branky domácích: 2× Havlůj,Slavíček, Matula, Náprstek, Janeček,

16.01. v 18:03 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák