TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Silou vůle jsme dokázali jablonecké vlky přetlačit

Silou vůle jsme dokázali jablonecké vlky přetlačit

V sobotu 14. ledna zavítali na náš domácí led ve Slaném jablonečtí vlci, kteří vykazují v letošní sezóně (stejně tak jako v loňském roce) velmi dobrou formu a aspirují na první místo v tabulce.
Utkání začalo ve velmi svižném tempu a hned z počátku bylo znát, že si soupeř přijel pro body. Ale ani náš tým nechtěl protahovat sérii proher a bylo třeba již opět začít bodovat.V první třetině padly dva góly a to kuriózně v první a následně v poslední minutě třetiny a oba do soupeřovy branky. Po první třetině jsme tedy vedli 2:0.
Druhá třetina probíhala opět v rychlém tempu, jedna akce střídala druhou a bylo se nač dívat. Hrál se pěkný, pro diváky pohledný hokej. Postupně jsme se propracovali až ke čtyřbrankovému vedení, o které jsme však ještě do konce druhé třetiny přišli, když jablonečtí v polovině druhé třetiny dvěma brankami snižilí na 4:2, což byl dílčí výsledek, za kterého se šlo do druhé přestávky.
Třetí třetina začala nervózně, čehož dokladem byla vzájemná bitka našeho Šimona Náprstka s jabloneckým Čechurou. Jablonec nabuzen snížením rozdílu skóre na dva góly cítil šanci ještě se zápasem něco udělat. Náš tým však měl v sobotu dostatek chutě, elánu i sil, aby si body nenechal vzít. Bojovnost byla ozdobou našich hráčů a díky jí jsme v polovině třetí třetiny navýšili náskok na 5:2, Jablonec se ale nevzdával a opět upravil skóre na rozdíl dvou branek. Jenže v závěru utkání jsme přidali šestý zásah a tak zaslouženě brali tři body. Byly skutečně potřeba!

TJ HC Řisuty – HC Jablonec 6:3 ( 2:0, 2:2, 2:1)

Branky domácích: 2× Havlůj,Slavíček, Matula, Náprstek, Janeček,

16.01. v 18:03 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák