TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Ani zlepšený výkon na Kobru nestačil

První venkovní zápas v Novém roce jsme odehráli na ledě vedoucího týmu tabulky, Kobry Praha. Výsledek sice zní jednoznačně, leč průběh zápasu byl vcelku vyrovnaný.
V první třetině jsme „drželi“ bezbrankový stav až do 20.té minuty, kdy jsme dostali v podstatě branku do šatny.
I druhá třetina byla vyrovnaná, nevyužili jsme však některé gólové příležitosti a tak to byl soupeř, který vstřelil druhý gól a do kabin se šlo za stavu 2:0.
Zlomový okamžik přišel ihned na počátku třetí třetiny,kdy soupeř rychle vstřelil třetí branku a to nás psychicky zlomilo. Kobra poté zaznamenala ještě čtvrtou branku do naší sítě a o výsledku bylo rozhodnuto.
Vítěztví Kobry bylo očekávané i když jsme chtěli překvapit. Nyní se však musíme soustředit na zápasy se soupeři ze stejných pater tabulky pro co nejlepší výchozí postavení v play-off.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák