HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Ani zlepšený výkon na Kobru nestačil

První venkovní zápas v Novém roce jsme odehráli na ledě vedoucího týmu tabulky, Kobry Praha. Výsledek sice zní jednoznačně, leč průběh zápasu byl vcelku vyrovnaný.
V první třetině jsme „drželi“ bezbrankový stav až do 20.té minuty, kdy jsme dostali v podstatě branku do šatny.
I druhá třetina byla vyrovnaná, nevyužili jsme však některé gólové příležitosti a tak to byl soupeř, který vstřelil druhý gól a do kabin se šlo za stavu 2:0.
Zlomový okamžik přišel ihned na počátku třetí třetiny,kdy soupeř rychle vstřelil třetí branku a to nás psychicky zlomilo. Kobra poté zaznamenala ještě čtvrtou branku do naší sítě a o výsledku bylo rozhodnuto.
Vítěztví Kobry bylo očekávané i když jsme chtěli překvapit. Nyní se však musíme soustředit na zápasy se soupeři ze stejných pater tabulky pro co nejlepší výchozí postavení v play-off.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák