HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

První domácí zápas roku 2017 s prohrou

První domácí zápas roku 2017 s prohrou

Klatovští přijeli ve středu k prvnímu zápasu Nového roku zjevně v dobré náladě i formě. Utkání začalo ve velice svižném tempu, akce střídala akci, nicméně první třetina se nesla v oparném duchu. Po naší úvodní brance v 5. minutě postupně přibývalo šancí na obou stranách, leč do kabin se šlo za stavu 1:0 pro naše barvy.
Druhá třetina byla již otevřenější a z toho padaly i branky. Nejdříve soupeř srovnal skóre, abychom šli opět do jednobrankového vedení, které však netrvalo ani minutu a soupeř opět srovnal. Nakonec se nám ale do konce druhé třetiny podařilo dát rozdílový gól, a tak jsme šli do přestávky opět s jednobrankovým náskokem.
Do třetí třetiny vlétl soupeř jako uragán a po 25 vteřinách třetí třetiny bylo opět srovnáno. Postupně soupeř zvyšoval tempo a měl mírně navrch. Naši sice ještě znovu šli do vedení, ale soupeř opět srovnal a stejný scénář se opakoval ještě jednou. V rozmezí 50.-52. minuty jsme však bohužel inkasovali tři rychlé branky a o zápase bylo rozhodnuto.
Hrál se pohledný, rychlý a kombinační hokej, který se musel hrstce přihlížejících diváků líbit, leč s koncem, který nás bohužel nepotěšil.

TJ HC Řisuty – HC Klatovy 5:7 ( 1:0, 2:2, 2:5).
Branky: 2× Krpata, Borovanský, Kos, Vyskočil.

5.01. v 11:29 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák