TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

První domácí zápas roku 2017 s prohrou

Klatovští přijeli ve středu k prvnímu zápasu Nového roku zjevně v dobré náladě i formě. Utkání začalo ve velice svižném tempu, akce střídala akci, nicméně první třetina se nesla v oparném duchu. Po naší úvodní brance v 5. minutě postupně přibývalo šancí na obou stranách, leč do kabin se šlo za stavu 1:0 pro naše barvy.
Druhá třetina byla již otevřenější a z toho padaly i branky. Nejdříve soupeř srovnal skóre, abychom šli opět do jednobrankového vedení, které však netrvalo ani minutu a soupeř opět srovnal. Nakonec se nám ale do konce druhé třetiny podařilo dát rozdílový gól, a tak jsme šli do přestávky opět s jednobrankovým náskokem.
Do třetí třetiny vlétl soupeř jako uragán a po 25 vteřinách třetí třetiny bylo opět srovnáno. Postupně soupeř zvyšoval tempo a měl mírně navrch. Naši sice ještě znovu šli do vedení, ale soupeř opět srovnal a stejný scénář se opakoval ještě jednou. V rozmezí 50.-52. minuty jsme však bohužel inkasovali tři rychlé branky a o zápase bylo rozhodnuto.
Hrál se pohledný, rychlý a kombinační hokej, který se musel hrstce přihlížejících diváků líbit, leč s koncem, který nás bohužel nepotěšil.

TJ HC Řisuty – HC Klatovy 5:7 ( 1:0, 2:2, 2:5).
Branky: 2× Krpata, Borovanský, Kos, Vyskočil.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák