HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Výsledky jako na houpačce - ze Sokolova s vysokou výhrou

Po nepovedeném zápase doma s Kláštercem jsme v sobotu 17.12. vyrazili do Sokolova za třemi body. Venku totiž trochu překvapivě hrajeme lépe než na domácím kluzišti, o čemž svědčí tabulka zápasů venku, kterou vedeme. V první třetině jsme domácím poměrně rychle nastříleli tři branky a do kabin se šlo za stavu 3:0 v náš prospěch. Tento dílčí stav naše hráče zjevně uklidnil a po zbylé dvě třetiny předváděli pěkný komibnační hokej s dobrým bruslením a pohlednými akcemi. Ve druhé třetině jsme soupeři „nadělili“ opět tři branky jen s tím rozdílem, že jsme i jeden gól obdrželi po nařízeném trestném střílení. Do kabin se šlo za luxusního stavu 6:1 v náš prospěch.
V třetí třetině jsme pod vlivem průběžného stavu trochu v útočném snažení polevili, nicméně i tuto periodu jsme vyhráli, tentokráte 2:1.
Zápas tedy skončil naším vysokým vítězstvím 8:2 a vezeme si domů zaslouženě tři body. Za zmínku stojí hatrik kapitána Matěje Kose a skutečnost, že jsme hráli na naše poměry bez faulů, pouze se čtyřmi vyloučenými hráči.
Poslední zápas v tomto kalendářním roce sehrajeme na domácím kluzišti ve středu, 21. prosince od 18.00 hod, kdy přivítáme soupeře z Děčína.

Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 2 : 8 (0:3, 1:3, 1:2)

Naše branky vstřelili: 3× Kos, Čurilla, Borovanský, Vyskočil, Krpata, Hegenbart.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák