TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Výsledky jako na houpačce - ze Sokolova s vysokou výhrou

Po nepovedeném zápase doma s Kláštercem jsme v sobotu 17.12. vyrazili do Sokolova za třemi body. Venku totiž trochu překvapivě hrajeme lépe než na domácím kluzišti, o čemž svědčí tabulka zápasů venku, kterou vedeme. V první třetině jsme domácím poměrně rychle nastříleli tři branky a do kabin se šlo za stavu 3:0 v náš prospěch. Tento dílčí stav naše hráče zjevně uklidnil a po zbylé dvě třetiny předváděli pěkný komibnační hokej s dobrým bruslením a pohlednými akcemi. Ve druhé třetině jsme soupeři „nadělili“ opět tři branky jen s tím rozdílem, že jsme i jeden gól obdrželi po nařízeném trestném střílení. Do kabin se šlo za luxusního stavu 6:1 v náš prospěch.
V třetí třetině jsme pod vlivem průběžného stavu trochu v útočném snažení polevili, nicméně i tuto periodu jsme vyhráli, tentokráte 2:1.
Zápas tedy skončil naším vysokým vítězstvím 8:2 a vezeme si domů zaslouženě tři body. Za zmínku stojí hatrik kapitána Matěje Kose a skutečnost, že jsme hráli na naše poměry bez faulů, pouze se čtyřmi vyloučenými hráči.
Poslední zápas v tomto kalendářním roce sehrajeme na domácím kluzišti ve středu, 21. prosince od 18.00 hod, kdy přivítáme soupeře z Děčína.

Baník Sokolov – TJ HC Řisuty 2 : 8 (0:3, 1:3, 1:2)

Naše branky vstřelili: 3× Kos, Čurilla, Borovanský, Vyskočil, Krpata, Hegenbart.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák