HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Výkon z Bíliny jsme proti Klášterci nepotvrdili

Výkon z Bíliny jsme proti Klášterci nepotvrdili

Ve středu 14.12.jsme po sérii venkovních zápasů nastoupili na domácí půdě proti Klášterci, který jsme v předchozích dvou vzájemných zápasech výrazně přehráli a vzhledem k naší zlepšené formě jsme doufali, že budeme opět bodovat. To se však bohužel nepodařilo a tak jsme ve třetím vzájemném zápase v této sezóně odešli poraženi rozdílem jednoho gólu. Utkání mělo vcelku vyrovnaný průběh a po úvodní třetině, kdy jsme vedli 1:0 jsme vedení nepotvrdili a tak se po pěti brankách ve druhé třetině odcházelo do kabín za nerozhodného stavu 3:3. V závěrečné třetině vstřelili branku pouze hosté a tak i přes naši snahu o vyrovnání jsme doma ztratili všechny tři body.

TJ HC Řisuty – HC Klášterec n. Ohří 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
Naše branky vstřelili: Kos, Borovanský, Hegenbart.

17.12. v 12:49 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák