TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Výkon z Bíliny jsme proti Klášterci nepotvrdili

Ve středu 14.12.jsme po sérii venkovních zápasů nastoupili na domácí půdě proti Klášterci, který jsme v předchozích dvou vzájemných zápasech výrazně přehráli a vzhledem k naší zlepšené formě jsme doufali, že budeme opět bodovat. To se však bohužel nepodařilo a tak jsme ve třetím vzájemném zápase v této sezóně odešli poraženi rozdílem jednoho gólu. Utkání mělo vcelku vyrovnaný průběh a po úvodní třetině, kdy jsme vedli 1:0 jsme vedení nepotvrdili a tak se po pěti brankách ve druhé třetině odcházelo do kabín za nerozhodného stavu 3:3. V závěrečné třetině vstřelili branku pouze hosté a tak i přes naši snahu o vyrovnání jsme doma ztratili všechny tři body.

TJ HC Řisuty – HC Klášterec n. Ohří 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
Naše branky vstřelili: Kos, Borovanský, Hegenbart.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák