TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Zlepšená forma přinesla vysoké vítězství v Bílině

Na zápas do Bíliny jsme odcestovali s vidinou zlepšené formy a naděje na dobrý výsledek i když bílinští umějí překvapit. Do utkání jsme vstoupili se čtyřmi pravdelně se střídajícími formacemi a přes opatrnou počáteční hru se v první třetině strhl brankostroj na obou stranách. Ještě dvě minuty před koncem 1. třetiny se zdálo, že do první přestávky půjdeme s velice slibným dílčím výsledkem 3:1 v náš prospěch. To byl však omyl, neboť domácí dokázali těsně před koncem rychle srovnat na 3:3.
Naše hra však měla od počátku utkání jiskru, nechybělo rychlé bruslení a houževnatost v osobních soubojích a tak jsme do druhé třetiny vstoupili ještě odhodlaněji. Projevilo se to celkem rychle a soupěři jsme postupně nastříleli šest branek. Do kabin se šlo za komfortního stavu 9:3 v náš prospěch a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto.
Třetí třetina se prakticky již jen dohrávala a na každé straně padlo jen po jednom gólu, když čtvrtá branka do naší sítě padla po trestném střílení. Naši desátou branku vstřelil Ondřej Krpata, v tomto zápase se čtyřmi body (2+2) nejproduktivnější hráč. Odvážíme si tedy 3 body do tabulky a rozpoložení v týmu a nálada je opět o něco lepší.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 4:10(3:3, 0:6, 1:1)

Naše branky vstřelili: 2× Krpata, Sedláček, Matula, Janeček, Babický, Kos, Bílek, Fortelka, Borovanský,

Sestava:
Ilašenko (Chabr)
Bílek – Matula, Borovanský – Kos – Hegenbart
Babický – Sedláček, Záleský – Krpata – Čurilla
Kolařík – Kulich, Vyskočil – Janeček – Slavíček
Bunda – Keller, Kalla – Brém Fortelka

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák