HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Zlepšená forma přinesla vysoké vítězství v Bílině

Na zápas do Bíliny jsme odcestovali s vidinou zlepšené formy a naděje na dobrý výsledek i když bílinští umějí překvapit. Do utkání jsme vstoupili se čtyřmi pravdelně se střídajícími formacemi a přes opatrnou počáteční hru se v první třetině strhl brankostroj na obou stranách. Ještě dvě minuty před koncem 1. třetiny se zdálo, že do první přestávky půjdeme s velice slibným dílčím výsledkem 3:1 v náš prospěch. To byl však omyl, neboť domácí dokázali těsně před koncem rychle srovnat na 3:3.
Naše hra však měla od počátku utkání jiskru, nechybělo rychlé bruslení a houževnatost v osobních soubojích a tak jsme do druhé třetiny vstoupili ještě odhodlaněji. Projevilo se to celkem rychle a soupěři jsme postupně nastříleli šest branek. Do kabin se šlo za komfortního stavu 9:3 v náš prospěch a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto.
Třetí třetina se prakticky již jen dohrávala a na každé straně padlo jen po jednom gólu, když čtvrtá branka do naší sítě padla po trestném střílení. Naši desátou branku vstřelil Ondřej Krpata, v tomto zápase se čtyřmi body (2+2) nejproduktivnější hráč. Odvážíme si tedy 3 body do tabulky a rozpoložení v týmu a nálada je opět o něco lepší.

HC Draci Bílina – TJ HC Řisuty 4:10(3:3, 0:6, 1:1)

Naše branky vstřelili: 2× Krpata, Sedláček, Matula, Janeček, Babický, Kos, Bílek, Fortelka, Borovanský,

Sestava:
Ilašenko (Chabr)
Bílek – Matula, Borovanský – Kos – Hegenbart
Babický – Sedláček, Záleský – Krpata – Čurilla
Kolařík – Kulich, Vyskočil – Janeček – Slavíček
Bunda – Keller, Kalla – Brém Fortelka

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák