TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Sérii porážek jsme utnuli v Trutnově

V sobotu 3. 12. jsme zajížděli do Trutnova a doufali jsme, že se nám podaří přerušit sérii pěti porážek v řadě. Do zápasu jsme nastoupili s novou posilou do útoku, Markem Čurillou. V první třetině se hrál oboustranně opatrný hokej, neboť i domácí se potýkají se ztrátou formy a se stejným počtem proher jako náš tým. A tak góly padaly až v závěru první třetiny. Nejprve se ujali vedení domácí, abychom ještě těsně před sirénou po pěkné kombinaci prvního útoku srovnali na 1:1.
Druhá třetina začala lépe pro náš tým, neboť jsme se krátce po začátku ujali vedení 2:1 a tento stav jsme udrželi až do konce třetiny.
Když jsme v průběhu třetí třetiny šli do vedení 3:1, zdálo se,že si odvezeme z Trutnova tři body. Bohužel jsme však nezvládli posledních několi minut a soupeř po dvou slepených gólech srovnal na 3:3 po základní hrací době.
Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém se hrálo vabank tři proti třem. Po sérii šancí na obou stranách jsme byli šťastnější a gólem obránce Matuly jsme zvítězili 4:3 v prodloužení a odvezli si tak dva cenné body.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 3:4 PP (1:1,O:1,2:1 – 0:1).
Naš branky: Slavíček,Kolařík, Čurilla, Matula.

6.12. v 19:20 |