HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Sérii porážek jsme utnuli v Trutnově

Sérii porážek jsme utnuli v Trutnově

V sobotu 3. 12. jsme zajížděli do Trutnova a doufali jsme, že se nám podaří přerušit sérii pěti porážek v řadě. Do zápasu jsme nastoupili s novou posilou do útoku, Markem Čurillou. V první třetině se hrál oboustranně opatrný hokej, neboť i domácí se potýkají se ztrátou formy a se stejným počtem proher jako náš tým. A tak góly padaly až v závěru první třetiny. Nejprve se ujali vedení domácí, abychom ještě těsně před sirénou po pěkné kombinaci prvního útoku srovnali na 1:1.
Druhá třetina začala lépe pro náš tým, neboť jsme se krátce po začátku ujali vedení 2:1 a tento stav jsme udrželi až do konce třetiny.
Když jsme v průběhu třetí třetiny šli do vedení 3:1, zdálo se,že si odvezeme z Trutnova tři body. Bohužel jsme však nezvládli posledních několi minut a soupeř po dvou slepených gólech srovnal na 3:3 po základní hrací době.
Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém se hrálo vabank tři proti třem. Po sérii šancí na obou stranách jsme byli šťastnější a gólem obránce Matuly jsme zvítězili 4:3 v prodloužení a odvezli si tak dva cenné body.

HC Vrchlabí – TJ HC Řisuty 3:4 PP (1:1,O:1,2:1 – 0:1).
Naš branky: Slavíček,Kolařík, Čurilla, Matula.

6.12. v 19:20 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák