TJ HC Řisuty VS. HC Děčín
41. KOLO // 17:00 23.2., ZS Slaný

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Ve středu 30. listopadu jsme zajížděli na led Jablonce s příznakem psychické deky po čtyřech po sobě jdoucích porážkách. Do utkání jsme vstoupili dobře, herně jsme byli aktivní a stejně jako v jiných utkáních jsme měli v první desetiminutovce na holích dvě či tři gólové šance. Bohužel, jako tradičně jsme je nedokázali využít. Přesto jsme šli celkem zaslouženě do kabin s vedením 1:0, když naši branku vstřelil v desáté minutě Brém.
Do druhé třetiny vstoupili domácí velmi aktivně, více bruslili a začali se tlačit do naší branky a i díky využitým přesilovým hrám obrátili průběžný výsledek a do kabin se šlo po druhé třetině za stavu 3:2 pro domácí.
Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat, domácí však hráli opatrně a pečlivě bránili své jednobrankové vedení, které i přes naši nepovedenou power-play uhájili a naopak chvíli před koncem zápasu pečetili na konečných 4:2.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Brém a Kos.

2.12. v 20:03 |

Aktuality

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák