HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Pátá porážka v řadě na nás čekala v Jablonci

Ve středu 30. listopadu jsme zajížděli na led Jablonce s příznakem psychické deky po čtyřech po sobě jdoucích porážkách. Do utkání jsme vstoupili dobře, herně jsme byli aktivní a stejně jako v jiných utkáních jsme měli v první desetiminutovce na holích dvě či tři gólové šance. Bohužel, jako tradičně jsme je nedokázali využít. Přesto jsme šli celkem zaslouženě do kabin s vedením 1:0, když naši branku vstřelil v desáté minutě Brém.
Do druhé třetiny vstoupili domácí velmi aktivně, více bruslili a začali se tlačit do naší branky a i díky využitým přesilovým hrám obrátili průběžný výsledek a do kabin se šlo po druhé třetině za stavu 3:2 pro domácí.
Ve třetí třetině jsme se snažili vyrovnat, domácí však hráli opatrně a pečlivě bránili své jednobrankové vedení, které i přes naši nepovedenou power-play uhájili a naopak chvíli před koncem zápasu pečetili na konečných 4:2.

HC Jablonec – TJ HC Řisuty 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Naše branky vstřelili: Brém a Kos.

2.12. v 20:03 |

Aktuality

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Archiv novinek »

Partneři

Hlavní partner Coca-Cola Česká republika
Partneři
Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák