HC Letci Letňany VS. TJ HC Řisuty
20. KOLO // 17:00 24.11., Ice Arena Letňany

Kobra nám předčasně nadělila

Jinak se to ani nedá charakterizovat. Kobra nám v sobotním zápase uštědřila skutečnou hokejovou lekci. Herním projevem, bruslením, kombinační hrou a přístupem k osobním soubojům – ve všech těchto aktivitách nás předčila o třídu.
V úvodních minutách první třetiny jsme ale nezačali vůbec špatně – na holích jsme měli jako první několik dobrých příležitostí, které jsme ale – jako tradičně – nedokázali využít. A následoval trest. Kobra postupně přebírala otěže zápasu a zhruba od poloviny třetiny už měla jasně navrch. Logickým vyústěním byly dvě branky do naší sítě a tak se šlo do kabin za ještě milosrdného stavu 2:0 v náš neprospěch.
Druhá třetina byla pak již plně v režii domácího celku, i když se nám podařilo mírně zkorigovat již postupně narůstající hrozi výstav z 6:0 na 6:2.
Třetí třetina pak byla jen smutná dohrávka a reálně hrozilo, že nám v pohodě hrající Kobra nasází neslavnou desítku. To se nakonec nestalo, nicméně konečný stav 9:2 nelze nazvat jinak, než potupná prohra.
Naše mužstvo zaostávalo prakticky ve všech hokejových dovednostech a bezradnost našch hráčů byla až tristní. Čtvrtá prohra v řadě musí vést k hlubokému zamyšlení hráčů nad posledními výkony a k mobilizaci všech sil pro rapidní zlepšení herního projevu, neboť nebezpečně klesáme tabulkou dolů.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
Naš branky vstřelili: Bílek a Slavíček.

6.08. Přípravné utkání -
Úterý 21.8. Kobra Praha - Řisuty 4:2
Pátek 24.8. Řisuty - Letňany 4:5
Úterý 28.8. Řisuty - Bílina 5:1
Pátek 31.8. Letňany - Řisuty 2:3
Úterý 4.9. Řisuty - Kobra Praha 5:2
Čtvrtek 6.9. Bílina - Řisuty 0:7

12.06. Trenérský tandem Procházka-Kašák pokračuje na lavičce HC Řisuty i v nastávající sezóně 2017/2018 - Vedení TJ HC Řisuty oznamuje, že na základě posledních několika jednáních mezi vedením HC a dosavadním trenérem bylo dosaženo dohody a shody na základních cílech mužstva pro nastávající sezónu a tak s uspokojením informujeme, že na trenérské lavičce budou i nadále pokračovat jako hlavní trenér Martin Procházka a asistent Martin Kašák. Od tohoto tandemu si slibujeme stabilizaci jak hráčského kádru, tak i herního projevu mužstva. Vedení TJ HC bude s trenérským tandemem úzce spolupracovat i při skládání týmu na nadcházející sezónu, ve které bychom chtěli po několika letech stagnace opět zaútočit na vyšší příčky 2. ligy.

8.09. Hlavním trenérem pro sezónu 2016/17 je Martin Procházka - Dříve avizovaný kouč HC Řisuty, Jiří Škubal st., skončil u týmu poměrně záhy po svém nástupu do funkce. Následně v průběhu měsíce srpna probíhalo intenzivní hledání nového hlavního trenéra, kterým se nakonec stal bývalý vynikající kladenský a reprezentační hokejista, držitel mnoha hokejových trofejí a ocenění, Martin Procházka. Současně byla u týmu zřízena nově funkce asistenta trenéra, kterou bude zastávat náš dlouholetý hráč, Martin Kašák. Nový trenérský tandem započal ihned intenzivní práci na doladění týmu před blížícím se začátkem ostré sezóny.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák