TJ HC Řisuty VS. HC Děčín

Kobra nám předčasně nadělila

Jinak se to ani nedá charakterizovat. Kobra nám v sobotním zápase uštědřila skutečnou hokejovou lekci. Herním projevem, bruslením, kombinační hrou a přístupem k osobním soubojům – ve všech těchto aktivitách nás předčila o třídu.
V úvodních minutách první třetiny jsme ale nezačali vůbec špatně – na holích jsme měli jako první několik dobrých příležitostí, které jsme ale – jako tradičně – nedokázali využít. A následoval trest. Kobra postupně přebírala otěže zápasu a zhruba od poloviny třetiny už měla jasně navrch. Logickým vyústěním byly dvě branky do naší sítě a tak se šlo do kabin za ještě milosrdného stavu 2:0 v náš neprospěch.
Druhá třetina byla pak již plně v režii domácího celku, i když se nám podařilo mírně zkorigovat již postupně narůstající hrozi výstav z 6:0 na 6:2.
Třetí třetina pak byla jen smutná dohrávka a reálně hrozilo, že nám v pohodě hrající Kobra nasází neslavnou desítku. To se nakonec nestalo, nicméně konečný stav 9:2 nelze nazvat jinak, než potupná prohra.
Naše mužstvo zaostávalo prakticky ve všech hokejových dovednostech a bezradnost našch hráčů byla až tristní. Čtvrtá prohra v řadě musí vést k hlubokému zamyšlení hráčů nad posledními výkony a k mobilizaci všech sil pro rapidní zlepšení herního projevu, neboť nebezpečně klesáme tabulkou dolů.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
Naš branky vstřelili: Bílek a Slavíček.

15.02. Rozhodnutí DK - Šimon Náprstek obdržel za faul v utkání proti HC BAK Trutnov trest do 4. 3. 2019.

28.01. Přátelské utkání - HC Řisuty - Česká univerzitní reprezentace 1:7.

25.01. Přátelské utkání - Řisuty se v pondělí, 28. 1., na zimním stadionu ve Slaném utkají s akademickou reprezentací ČR. Utkání začne v 19:00.

Metrostav a.s. Řeznictví u Chvapilů ICOM transport a.s. Inco Engineering Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák