HC Kobra Praha VS. TJ HC Řisuty
1. KOLO // 18:00 21.8., ZS Kobra Praha

Kobra nám předčasně nadělila

Jinak se to ani nedá charakterizovat. Kobra nám v sobotním zápase uštědřila skutečnou hokejovou lekci. Herním projevem, bruslením, kombinační hrou a přístupem k osobním soubojům – ve všech těchto aktivitách nás předčila o třídu.
V úvodních minutách první třetiny jsme ale nezačali vůbec špatně – na holích jsme měli jako první několik dobrých příležitostí, které jsme ale – jako tradičně – nedokázali využít. A následoval trest. Kobra postupně přebírala otěže zápasu a zhruba od poloviny třetiny už měla jasně navrch. Logickým vyústěním byly dvě branky do naší sítě a tak se šlo do kabin za ještě milosrdného stavu 2:0 v náš neprospěch.
Druhá třetina byla pak již plně v režii domácího celku, i když se nám podařilo mírně zkorigovat již postupně narůstající hrozi výstav z 6:0 na 6:2.
Třetí třetina pak byla jen smutná dohrávka a reálně hrozilo, že nám v pohodě hrající Kobra nasází neslavnou desítku. To se nakonec nestalo, nicméně konečný stav 9:2 nelze nazvat jinak, než potupná prohra.
Naše mužstvo zaostávalo prakticky ve všech hokejových dovednostech a bezradnost našch hráčů byla až tristní. Čtvrtá prohra v řadě musí vést k hlubokému zamyšlení hráčů nad posledními výkony a k mobilizaci všech sil pro rapidní zlepšení herního projevu, neboť nebezpečně klesáme tabulkou dolů.

Kobra Praha – TJ HC Řisuty 9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
Naš branky vstřelili: Bílek a Slavíček.

5.01. Změny v brankovišti - Řisuty definitivně opustil Dominik Chabr, který zamířil do HC Draci Bílina. Na hostování z Aukro Berani Zlín poté přišel Vilém Odložilík, který naposledy působil na hostování právě v Bílině.

15.12. Posily do útoku - Tým posílili tři útočníci. Tomáš Rod (SK Kadaň), Adam Kellerstein (Piráti Chomutov) a Václav Mařík (HC Letci Letňany). Vítejte v týmu.

7.12. Nová posila - K týmu se připojil 22letý obránce Michail Potěchin, který dříve působil v mládežnických výběrech Letňan a Kladna. Druhou ligu si vyzkoušel v dresu Jindřichova Hradce či Hodonína, působil také v Bělorusku, Slovensku či Polsku. Vítej v týmu.

Metrostav a.s. Holubtech s.r.o. ICOM transport a.s. Agro ZZN Obec Řisuty AGRA Řisuty, s.r.o. Autoškola Šlajchrt Autodoprava Dvořák